Autonoma - V

 

Visiem atpūsties un ceļot gribētājiem piedāvājam sešvietīgus kemperus ar augstu komforta līmeni.
  Kempera komplektācijā ir kondicionieris, kruīza kontrole. Sanitārais mezgls ar karsto un auksto ūdeni, aprīkota virtuve ar ledusskapi,  kas darbojas gan ar elektrību, gan gāzi.
  Kemperi tiek iznomāti ar uzpildītiem gāzes baloniem, kā arī sanitāro šķidrumu.

 Pakalpojuma cenā iekļāutas KASKO un OCTA (Eiropas) apdrošināšanas.

 

Rimor Katamarano

 

 " Rimor Katamarano kempera noma "  " Rimor Katamarano kempera noma "  " Rimor Katamarano kempera noma "  " Rimor Katamarano kempera noma "  " Rimor Katamarano kempera noma "

 

Nomas periods

līdz 7 dienām otrā nedēļa trešā nedēļa ceturtā nedēļa
01.09. – 31.05. 72 €/d 72 €/d 52 €/d 32 €/d
01.06. – 31.08. 107 €/d 93 €/d 79 €/d 65 €/d

 

Renault XGO Dynamic 35

 " Renault XGO Dynamic 35 kempera noma "  " Renault XGO Dynamic 35 kempera noma "  " Renault XGO Dynamic 35 kempera noma "  " Renault XGO Dynamic 35 kempera noma "  " Renault XGO Dynamic 35 kempera noma "

Nomas periods līdz 7 dienām otrā nedēļa trešā nedēļa ceturtā nedēļa
01.09. – 31.05. 100 €/d 80 €/d 70 €/d 60 €/d
01.06. – 31.08. 125 €/d 110 €/d 95 €/d 80 €/d

 

Autonoma - V
Ritupes iela 45, Rīga, Latvija

Tel.: +371 29233761

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

www.autonoma-v.lv


Lietojot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Lasīt vairāk

Sapratu

 

Sīkdatņu izmantošana "www.ecotour.lv" vietnē.

 

Apmeklējot www.ecotour.lv, apmeklētājs dod savu piekrišanu sīkdatņu (cookies) saglabāšanai apmeklētāju datorā un to turpmākai izmantošanai ar nolūku informācijas aprites nodrošināšanai interneta vietņu apmeklējuma laikā un lai sniegtu apmeklētājam piemērotu saturu.

Sīkdatnes ir nelieli faili, kurus, katru reizi, kad apmeklētājs apmeklē interneta vietni, pārlūkprogramma saglabā apmeklētāja datorā tādā apmērā, kā norādīts apmeklētāja datora pārlūkprogrammas iestatījumos.

 

Google Analytics

Šajā mājaslapā tiek izmantota uzņēmuma „Google Inc”  programma „Google Analytics, kura izmanto teksta sīkdatnes , kas tiek glabātas Jūsu datorā un ļauj analizēt to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu. Šo sīkdatņu  radītā informācija par to, kā izmantojat šo interneta lapu,   tiek nosūtīta uz „Google” serveri ASV un tur saglabāta.  Jūsu IP adrese, pielietojot IP-anonimizāciju , tiek saīsināta Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas teritorijā un tikai izņēmuma gadījumos var tikt nodota apstrādei ASV atrodošos Google serveros. „Google” izmanto šo informāciju, lai izvērtētu to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu, lai interneta lapu uzturētājiem sagatavotu ziņojumus par aktivitātēm attiecīgajās interneta lapās un sniegtu citus ar interneta lapu un interneta izmantošanu saistītus pakalpojumus. “Google” nekādā gadījumā nesaistīs šeit saņemto IP adresi ar jebkuru citu informāciju, kura ir “Google” rīcībā. Tāpat „Google” nepieciešamības gadījumā šo informāciju sniedz trešajām personām, ja tas ir likumā noteikts vai ja trešās personas uzņēmuma „Google” uzdevumā veic šo datu apstrādi.

 

Papildus atteikuma iespējai  Jūs  varat tikt izslēgts no Google Analytics veiktās informācijas vākšanas, lejuplādējot un aktivizējot google Analytics pārlūkprogrammas opciju http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hj=de.

Tomēr "www.ecotour.lv” interneta vietnes pilnvērtīgai un ērtākai lietošanai iesakām izmantot sīkdatņu saglabāšanu.

 

Lai uzzinātu vairāk par sīkdatnēm, piemēram, sīkdatņu veidiem, lūdzam, apmeklēt: www.allaboutcookies.org