Viesu nams "Puķkalniņi"

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1

 

Viesu nams „Puķkalniņi” ir jauks namiņš Daugavas kreisajā krastā, netālu no Ķeguma HES.
Viesiem tiek piedāvāta atsevišķa mājas daļa. 2 stāvā ir 5 istabas nakšņošanai, halle un virtuve, bet pirmajā stāvā pirts un stiklota terase ar kamīnu. Pieejama arī masāžas vanna, kas atrodas zem klajas debess un izmantojama arī ziemā.


Nakšņošana viesu namā „Puķkalniņi” paredzēta 12 personām pamat vietās, plus 6 personām papildu vietās.
Viesu ēdināšanai tiek izmantoti augļi un dārzeņi no piemājas saimniecības.
Kā brīvdabas aktivitātēm tiek piedāvātas izjādes ar zirgiem, velosipēdu noma ( 5 gab.), laiva un ūdens velosipēds izbraucieniem Daugavā. Arī galda teniss, badmintons, dārts un basketbola grozs ar bumbām.

 

Viesu nams „Puķkalniņi” atrodas 48 km no Rīgas robežas, mazā ciematiņā, Tomes priežu sila ielokā, 300 metrus no Daugavas.

 

 

 

 

 

 

Laipni lūdzam izbaudīt Latvijas lauku mieru viesu namā "Puķkalniņi!


 

 
 
 
Cenas
Nakšņošana 1 personai 18,00 €
Mājas īre
(iekļautas 4 h pirtī)
420,00 €/24h
Telpu īre svinībām
(līdz 20 personām)
170,00 €/10 h
Pirts uz visu vakaru 30,00 €
Masāžas vanna 30,00 €/h
Iespējama sagaidīšana Ķeguma stacijā (cena 5,00 €)

Adrese: z/s "Puķkalniņi
Ķegums, Ogres raj. Latvija, LV-5020

Rezervācijas:
T.+371 65038825
+371 29439234
+371 29285756
(ENG)
e-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
www.pukkalnini.lv

Lietojot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Lasīt vairāk

Sapratu

 

Sīkdatņu izmantošana "www.ecotour.lv" vietnē.

 

Apmeklējot www.ecotour.lv, apmeklētājs dod savu piekrišanu sīkdatņu (cookies) saglabāšanai apmeklētāju datorā un to turpmākai izmantošanai ar nolūku informācijas aprites nodrošināšanai interneta vietņu apmeklējuma laikā un lai sniegtu apmeklētājam piemērotu saturu.

Sīkdatnes ir nelieli faili, kurus, katru reizi, kad apmeklētājs apmeklē interneta vietni, pārlūkprogramma saglabā apmeklētāja datorā tādā apmērā, kā norādīts apmeklētāja datora pārlūkprogrammas iestatījumos.

 

Google Analytics

Šajā mājaslapā tiek izmantota uzņēmuma „Google Inc”  programma „Google Analytics, kura izmanto teksta sīkdatnes , kas tiek glabātas Jūsu datorā un ļauj analizēt to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu. Šo sīkdatņu  radītā informācija par to, kā izmantojat šo interneta lapu,   tiek nosūtīta uz „Google” serveri ASV un tur saglabāta.  Jūsu IP adrese, pielietojot IP-anonimizāciju , tiek saīsināta Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas teritorijā un tikai izņēmuma gadījumos var tikt nodota apstrādei ASV atrodošos Google serveros. „Google” izmanto šo informāciju, lai izvērtētu to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu, lai interneta lapu uzturētājiem sagatavotu ziņojumus par aktivitātēm attiecīgajās interneta lapās un sniegtu citus ar interneta lapu un interneta izmantošanu saistītus pakalpojumus. “Google” nekādā gadījumā nesaistīs šeit saņemto IP adresi ar jebkuru citu informāciju, kura ir “Google” rīcībā. Tāpat „Google” nepieciešamības gadījumā šo informāciju sniedz trešajām personām, ja tas ir likumā noteikts vai ja trešās personas uzņēmuma „Google” uzdevumā veic šo datu apstrādi.

 

Papildus atteikuma iespējai  Jūs  varat tikt izslēgts no Google Analytics veiktās informācijas vākšanas, lejuplādējot un aktivizējot google Analytics pārlūkprogrammas opciju http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hj=de.

Tomēr "www.ecotour.lv” interneta vietnes pilnvērtīgai un ērtākai lietošanai iesakām izmantot sīkdatņu saglabāšanu.

 

Lai uzzinātu vairāk par sīkdatnēm, piemēram, sīkdatņu veidiem, lūdzam, apmeklēt: www.allaboutcookies.org