Viesu nams "Kuncīši"

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1

 

Viesu nams "Kuncīši" atrodas netālu no Murjāņu - Sējas ceļa. Piedāvā rīkot saviesīgus vakarus, svinēt jubilejas, rīkot kāzas. Telpas ir piemērotas lietišķu sanāksmju organizēšanai un ir aprīkotas ar stacionāru projektoru, izvelkamu ekrānu, ka arī ir bezvadu internetu.

Profesionāla saimniece piedāvā arī galdu klāšanu, kas būs ne tikai gardiem ēdieniem pārpilns, bet arī skaisti noformēts.

 

Viesu nams piedāvā:

 

  • mājīgas telpas ģimenes svētku, svinību un semināru organizēšanai (līdz 35 personām)
  • nakšņošanu (25 personām)
  • galdu klāšanu
  • dzīvo mūziku
  • karaoke
  • videoprojektoru prezentācijām, kolektīvai sporta raidijumu skatīšanai
  • karstu pirti ar aukstu baseinu

 

Viesu nams "Kuncīši" nodrošina nelielus koncertus un seminārus ar profesionālo mūzikas aparatūru, kā arī sadarbojas ar vairākām mūzikas grupām nodrošinot muzikālo pavadījumu ne tikai uz vietas, bet arī pasākumos Rīgā un Vidzemē.

 

Laipni lūdzam viesu namā "Kuncīši"


 

 
 
 
Cenas
Telpu īre no 10,00 €/h
Nakšņošana no 5,00 €/ personai
Ēdināšana no 5,00 €/ personai

Lai uzzinātu vairāk informācijas - rakstiet, bet vēl labāk zvaniet!

Darba laiki
Pēc klientu vēlmes un vajadzības

Adrese: Viesu nams "Kuncīšī", Sējas novads, Rīgas raj. Latvija, LV-2142
T.+371 29642556
e-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
www.kuncisi.lv

Lietojot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Lasīt vairāk

Sapratu

 

Sīkdatņu izmantošana "www.ecotour.lv" vietnē.

 

Apmeklējot www.ecotour.lv, apmeklētājs dod savu piekrišanu sīkdatņu (cookies) saglabāšanai apmeklētāju datorā un to turpmākai izmantošanai ar nolūku informācijas aprites nodrošināšanai interneta vietņu apmeklējuma laikā un lai sniegtu apmeklētājam piemērotu saturu.

Sīkdatnes ir nelieli faili, kurus, katru reizi, kad apmeklētājs apmeklē interneta vietni, pārlūkprogramma saglabā apmeklētāja datorā tādā apmērā, kā norādīts apmeklētāja datora pārlūkprogrammas iestatījumos.

 

Google Analytics

Šajā mājaslapā tiek izmantota uzņēmuma „Google Inc”  programma „Google Analytics, kura izmanto teksta sīkdatnes , kas tiek glabātas Jūsu datorā un ļauj analizēt to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu. Šo sīkdatņu  radītā informācija par to, kā izmantojat šo interneta lapu,   tiek nosūtīta uz „Google” serveri ASV un tur saglabāta.  Jūsu IP adrese, pielietojot IP-anonimizāciju , tiek saīsināta Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas teritorijā un tikai izņēmuma gadījumos var tikt nodota apstrādei ASV atrodošos Google serveros. „Google” izmanto šo informāciju, lai izvērtētu to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu, lai interneta lapu uzturētājiem sagatavotu ziņojumus par aktivitātēm attiecīgajās interneta lapās un sniegtu citus ar interneta lapu un interneta izmantošanu saistītus pakalpojumus. “Google” nekādā gadījumā nesaistīs šeit saņemto IP adresi ar jebkuru citu informāciju, kura ir “Google” rīcībā. Tāpat „Google” nepieciešamības gadījumā šo informāciju sniedz trešajām personām, ja tas ir likumā noteikts vai ja trešās personas uzņēmuma „Google” uzdevumā veic šo datu apstrādi.

 

Papildus atteikuma iespējai  Jūs  varat tikt izslēgts no Google Analytics veiktās informācijas vākšanas, lejuplādējot un aktivizējot google Analytics pārlūkprogrammas opciju http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hj=de.

Tomēr "www.ecotour.lv” interneta vietnes pilnvērtīgai un ērtākai lietošanai iesakām izmantot sīkdatņu saglabāšanu.

 

Lai uzzinātu vairāk par sīkdatnēm, piemēram, sīkdatņu veidiem, lūdzam, apmeklēt: www.allaboutcookies.org