Lauku Māja Lantus

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1

 

Lauku māja "Lantus" piedāvā ne tikai naktsmītnes numuriņos ar augstu komforta līmeni, ķermeni un dvēseli attīrošas lauku SPA procedūras, bet arī dažādas aktivitātes.
Vasarā pastaigas, izbraucieni ar velosipēdiem, bet ziemā slēpošana un slidošana.

Lauku mājā "Lantus" pieejami dažādi kompleksie piedāvājumi nedēļas nogalei, kas ietver dažādas ūdens procedūras, vairāku veidu masāžas, ķermeņa ietīšanas procedūras, nakts mītni un ēdināšanu, kā arī ekskursijas.

Iespējama lielāku svinību - kāzu, Jāņu, Jaunā gada sagaidīšanas, kā arī sporta spēļu rīkošana.

 

 

 

Esat laipni gaidīti Lauku mājā "Lantus"!


 

 
 
 
Cenas
Nakšņošāna pieaugušajiem
21,34 € nakts
Nakšņošana bērniem
10,67 €
nakts
Pirts komplekss
(14 gultas vietas+kamīnzāle+biljarda zāle, baseins, 4h pirts izmantošan)
355,72 € nakts
Brokastis
4,98 €
Vairāk cenu šeit
Adrese:
"Lantus", Bērzaines pag., Kocēnu nov., Valmieras raj.. LV-4208, Latvija
Telefons : +371 26519319 , +371 64294114
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
www.laukumaja.lv

Lietojot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Lasīt vairāk

Sapratu

 

Sīkdatņu izmantošana "www.ecotour.lv" vietnē.

 

Apmeklējot www.ecotour.lv, apmeklētājs dod savu piekrišanu sīkdatņu (cookies) saglabāšanai apmeklētāju datorā un to turpmākai izmantošanai ar nolūku informācijas aprites nodrošināšanai interneta vietņu apmeklējuma laikā un lai sniegtu apmeklētājam piemērotu saturu.

Sīkdatnes ir nelieli faili, kurus, katru reizi, kad apmeklētājs apmeklē interneta vietni, pārlūkprogramma saglabā apmeklētāja datorā tādā apmērā, kā norādīts apmeklētāja datora pārlūkprogrammas iestatījumos.

 

Google Analytics

Šajā mājaslapā tiek izmantota uzņēmuma „Google Inc”  programma „Google Analytics, kura izmanto teksta sīkdatnes , kas tiek glabātas Jūsu datorā un ļauj analizēt to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu. Šo sīkdatņu  radītā informācija par to, kā izmantojat šo interneta lapu,   tiek nosūtīta uz „Google” serveri ASV un tur saglabāta.  Jūsu IP adrese, pielietojot IP-anonimizāciju , tiek saīsināta Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas teritorijā un tikai izņēmuma gadījumos var tikt nodota apstrādei ASV atrodošos Google serveros. „Google” izmanto šo informāciju, lai izvērtētu to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu, lai interneta lapu uzturētājiem sagatavotu ziņojumus par aktivitātēm attiecīgajās interneta lapās un sniegtu citus ar interneta lapu un interneta izmantošanu saistītus pakalpojumus. “Google” nekādā gadījumā nesaistīs šeit saņemto IP adresi ar jebkuru citu informāciju, kura ir “Google” rīcībā. Tāpat „Google” nepieciešamības gadījumā šo informāciju sniedz trešajām personām, ja tas ir likumā noteikts vai ja trešās personas uzņēmuma „Google” uzdevumā veic šo datu apstrādi.

 

Papildus atteikuma iespējai  Jūs  varat tikt izslēgts no Google Analytics veiktās informācijas vākšanas, lejuplādējot un aktivizējot google Analytics pārlūkprogrammas opciju http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hj=de.

Tomēr "www.ecotour.lv” interneta vietnes pilnvērtīgai un ērtākai lietošanai iesakām izmantot sīkdatņu saglabāšanu.

 

Lai uzzinātu vairāk par sīkdatnēm, piemēram, sīkdatņu veidiem, lūdzam, apmeklēt: www.allaboutcookies.org