Kempings "Sniedzes"

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1

Vienā no Daugavas līkumiem, pretī Ogres pilsētai izvietojies kempings, kas pārsteidz ar plašo izklaides iespēju piedāvājumu.

Atpūsties kempingā „Sniedzes” var visnotaļ dažādi. Iespējams rīkot sporta pasākumu ar lielu dalībnieku skaitu, svinēt kāzas, jubilejas. Nomāt windserfinga aprīkojumu, laivas, ūdens velosipēdus. Vizināties ar motorlaivu, spēlēt kroketu vai makšķerēt. Nakšņošot guļbaļķu namiņos. Telšu vietas un auto stāvvietu.

Kempings piedāvā:

  • sporta laukumus
  • Kroketa laukumu
  • ūdens sporta inventāra nomu ( ūdens slēpes, windserfings)
  • laivu, ūdens velosipēdu nomu
  • vizināšanos Daugavā ar motorlaivu
  • makšķerēšanu
  • bērnu rotaļu laukumu
  • pirti
  • 6 piecvietīgus guļbaļķu namiņus un 4 četrvietīgus
  • telšu vietas


Esat laipni gaidīti kempingā "Sniedzes"


 

 
 
 
Kempinga cenas
5 vietīgs namiņš 57,00 €/24h
4 vietīgs namiņš 34,00 €/24h
Pirts
15,00 €/h
Telšu vieta
6,00 € par cilvēku
Noma
Windserfings 7,00 €
ūdens velosipēds 5,00 €
airu laivas 3,00 €/h
krokets 0,71 €/h cilvēkam
Vairāk cenu šeit

Adrese: Rīgas reģions, Ķeguma novads, "Sniedzes", Latvija

T.: +371 29196534 (rezervēšana),
+371 9425800 (direktors), +371 5044812
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
www.sniedzes.viss.lv

Lietojot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Lasīt vairāk

Sapratu

 

Sīkdatņu izmantošana "www.ecotour.lv" vietnē.

 

Apmeklējot www.ecotour.lv, apmeklētājs dod savu piekrišanu sīkdatņu (cookies) saglabāšanai apmeklētāju datorā un to turpmākai izmantošanai ar nolūku informācijas aprites nodrošināšanai interneta vietņu apmeklējuma laikā un lai sniegtu apmeklētājam piemērotu saturu.

Sīkdatnes ir nelieli faili, kurus, katru reizi, kad apmeklētājs apmeklē interneta vietni, pārlūkprogramma saglabā apmeklētāja datorā tādā apmērā, kā norādīts apmeklētāja datora pārlūkprogrammas iestatījumos.

 

Google Analytics

Šajā mājaslapā tiek izmantota uzņēmuma „Google Inc”  programma „Google Analytics, kura izmanto teksta sīkdatnes , kas tiek glabātas Jūsu datorā un ļauj analizēt to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu. Šo sīkdatņu  radītā informācija par to, kā izmantojat šo interneta lapu,   tiek nosūtīta uz „Google” serveri ASV un tur saglabāta.  Jūsu IP adrese, pielietojot IP-anonimizāciju , tiek saīsināta Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas teritorijā un tikai izņēmuma gadījumos var tikt nodota apstrādei ASV atrodošos Google serveros. „Google” izmanto šo informāciju, lai izvērtētu to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu, lai interneta lapu uzturētājiem sagatavotu ziņojumus par aktivitātēm attiecīgajās interneta lapās un sniegtu citus ar interneta lapu un interneta izmantošanu saistītus pakalpojumus. “Google” nekādā gadījumā nesaistīs šeit saņemto IP adresi ar jebkuru citu informāciju, kura ir “Google” rīcībā. Tāpat „Google” nepieciešamības gadījumā šo informāciju sniedz trešajām personām, ja tas ir likumā noteikts vai ja trešās personas uzņēmuma „Google” uzdevumā veic šo datu apstrādi.

 

Papildus atteikuma iespējai  Jūs  varat tikt izslēgts no Google Analytics veiktās informācijas vākšanas, lejuplādējot un aktivizējot google Analytics pārlūkprogrammas opciju http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hj=de.

Tomēr "www.ecotour.lv” interneta vietnes pilnvērtīgai un ērtākai lietošanai iesakām izmantot sīkdatņu saglabāšanu.

 

Lai uzzinātu vairāk par sīkdatnēm, piemēram, sīkdatņu veidiem, lūdzam, apmeklēt: www.allaboutcookies.org