Kempings "Zuši"

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1

Divdesmit minūšu braucienā no Rīgas robežas, skaistā Gaujas krastā atrodas kempings „Zuši”. Veselīga priežu meža ielokā ierīkots sporta laukums, piknika vietas, dīķis ar pārceltuvi.
Kempings viesiem piedāvā dažādas aktivitātes sporta laukumā, pastaigas ar kājām vai zirga mugurā gar skaistajiem Gaujas krastiem, līdz netālu esošajai Velna alai.
Tie kempinga „Zuši” viesi, kam vēl nav nācies jāt ar zirgu, pieredzējuša instruktora pavadībā var apgūt šīs prasmes. Interesenti var iemācīties sagatavot zirgus izjādēm, un sakopt tos pēc pastaigām. Tas palīdz iepazīties un sadraudzēties ar graciozajiem dzīvniekiem.
Katru piektdienu kempinga pirtī profesionāla pirtniece Baiba Leja piedāvā „Veselības pirti”. Tā ir procedūru kopums, kas attīrīs ne tikai miesu, bet arī dvēseli, uzlabos ne tikai noskaņojumu, bet arī veselību.
Bet ja no visām aktivitātēm viss patīkamākā ir pludiņa vērošana uz ūdens spoguļa, tad kempinga „Zuši” teritorijā ir pieejams zvejošanai ideāli piemērots dīķis.


Kempings piedāvā:

 

  • sporta laukumu
  • izjādes ar zirgiem
  • nobraucienus pa trosi
  • pirti, katru piektdienu "Veselības pirts"
  • makšķerēšanu
  • vizināšanos ar laivu
  • 4 kempinga namiņus
  • telšu vietas


Esat laipni gaidīti kempingā "Zuši"


 

 
 
 
Kempinga cenas
Izjādes ar zirgu 9,00-11,00 €/h
Makšķerēšana 1,50 € cilvēkam
Kempinga namiņš
21,00-28,00 €/24h
Telšu vieta
4,00 €/24h
Pirts 36,00-71,00 €

Adrese: Rīgas reģions, Inčukalna novads, Inčukalns, Latvija
T.: +371 28327110
pieteikšanās "Veselības pirtij":
T. +371 26473464
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
www.zusi.lv

Lietojot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Lasīt vairāk

Sapratu

 

Sīkdatņu izmantošana "www.ecotour.lv" vietnē.

 

Apmeklējot www.ecotour.lv, apmeklētājs dod savu piekrišanu sīkdatņu (cookies) saglabāšanai apmeklētāju datorā un to turpmākai izmantošanai ar nolūku informācijas aprites nodrošināšanai interneta vietņu apmeklējuma laikā un lai sniegtu apmeklētājam piemērotu saturu.

Sīkdatnes ir nelieli faili, kurus, katru reizi, kad apmeklētājs apmeklē interneta vietni, pārlūkprogramma saglabā apmeklētāja datorā tādā apmērā, kā norādīts apmeklētāja datora pārlūkprogrammas iestatījumos.

 

Google Analytics

Šajā mājaslapā tiek izmantota uzņēmuma „Google Inc”  programma „Google Analytics, kura izmanto teksta sīkdatnes , kas tiek glabātas Jūsu datorā un ļauj analizēt to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu. Šo sīkdatņu  radītā informācija par to, kā izmantojat šo interneta lapu,   tiek nosūtīta uz „Google” serveri ASV un tur saglabāta.  Jūsu IP adrese, pielietojot IP-anonimizāciju , tiek saīsināta Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas teritorijā un tikai izņēmuma gadījumos var tikt nodota apstrādei ASV atrodošos Google serveros. „Google” izmanto šo informāciju, lai izvērtētu to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu, lai interneta lapu uzturētājiem sagatavotu ziņojumus par aktivitātēm attiecīgajās interneta lapās un sniegtu citus ar interneta lapu un interneta izmantošanu saistītus pakalpojumus. “Google” nekādā gadījumā nesaistīs šeit saņemto IP adresi ar jebkuru citu informāciju, kura ir “Google” rīcībā. Tāpat „Google” nepieciešamības gadījumā šo informāciju sniedz trešajām personām, ja tas ir likumā noteikts vai ja trešās personas uzņēmuma „Google” uzdevumā veic šo datu apstrādi.

 

Papildus atteikuma iespējai  Jūs  varat tikt izslēgts no Google Analytics veiktās informācijas vākšanas, lejuplādējot un aktivizējot google Analytics pārlūkprogrammas opciju http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hj=de.

Tomēr "www.ecotour.lv” interneta vietnes pilnvērtīgai un ērtākai lietošanai iesakām izmantot sīkdatņu saglabāšanu.

 

Lai uzzinātu vairāk par sīkdatnēm, piemēram, sīkdatņu veidiem, lūdzam, apmeklēt: www.allaboutcookies.org