Kempings Jūrmalā

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1

Pavisam netālu no Jūrmalas pilsētas centra ir iespēja pavadīt brīvdienas un vasaras saulainās dienas kempingā, kas ir pavisam tuvu jūrai, precīzāk, tikai 300 metrus no Baltijas jūras smilšainās pludmales. Kempinga pakalpojumi ir pieejami par samērā draudzīgām cenām.

Kempings piedāvā:

  • četrvietīgus namiņus ar mēbelēm, ledusskapi, mikroviļņu krāsni, traukiem
  • vienlaicīgi piecas treileru pieslēgvietas (elektrības pieslēgums)
  • atsevišķu laukumu telšu celšanai
  • kopējas labierīcības, karsto ūdeni un dušu
  • autostāvvietu


Šis ir tuvākais Rīgai kempings, kas atrodas pie jūras. Līdz kempingam var nokļūt pēc neilga brauciena ar elektrovilcienu (stacija „Jaundubulti”) un dažu minūšu gājiena ar kājām.

Ar auto brauciens no Rīgas centra nebūs ilgāks par 35 minūtēm (ja neskaita piektdienas vakarus ... ;)

Izbaudiet priežu meža svaigo gaisu un Baltijas jūras šalkoņu un dzīvošanu Latvijas populārākajā kūrortpilsētā!

Laipni lūdzam!


 

 
 
 
Kempinga cenas
Vasaras mājiņa
45,00 €/nakts*
Telšu vieta
zvaniet
*cenā iekļauta gūltas veļa

Adrese: Dubultu prospekts 54, Jūrmala, LV-2015, Latvija
T.: +371 29947047
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
www.jurmala.webs.com

Lietojot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Lasīt vairāk

Sapratu

 

Sīkdatņu izmantošana "www.ecotour.lv" vietnē.

 

Apmeklējot www.ecotour.lv, apmeklētājs dod savu piekrišanu sīkdatņu (cookies) saglabāšanai apmeklētāju datorā un to turpmākai izmantošanai ar nolūku informācijas aprites nodrošināšanai interneta vietņu apmeklējuma laikā un lai sniegtu apmeklētājam piemērotu saturu.

Sīkdatnes ir nelieli faili, kurus, katru reizi, kad apmeklētājs apmeklē interneta vietni, pārlūkprogramma saglabā apmeklētāja datorā tādā apmērā, kā norādīts apmeklētāja datora pārlūkprogrammas iestatījumos.

 

Google Analytics

Šajā mājaslapā tiek izmantota uzņēmuma „Google Inc”  programma „Google Analytics, kura izmanto teksta sīkdatnes , kas tiek glabātas Jūsu datorā un ļauj analizēt to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu. Šo sīkdatņu  radītā informācija par to, kā izmantojat šo interneta lapu,   tiek nosūtīta uz „Google” serveri ASV un tur saglabāta.  Jūsu IP adrese, pielietojot IP-anonimizāciju , tiek saīsināta Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas teritorijā un tikai izņēmuma gadījumos var tikt nodota apstrādei ASV atrodošos Google serveros. „Google” izmanto šo informāciju, lai izvērtētu to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu, lai interneta lapu uzturētājiem sagatavotu ziņojumus par aktivitātēm attiecīgajās interneta lapās un sniegtu citus ar interneta lapu un interneta izmantošanu saistītus pakalpojumus. “Google” nekādā gadījumā nesaistīs šeit saņemto IP adresi ar jebkuru citu informāciju, kura ir “Google” rīcībā. Tāpat „Google” nepieciešamības gadījumā šo informāciju sniedz trešajām personām, ja tas ir likumā noteikts vai ja trešās personas uzņēmuma „Google” uzdevumā veic šo datu apstrādi.

 

Papildus atteikuma iespējai  Jūs  varat tikt izslēgts no Google Analytics veiktās informācijas vākšanas, lejuplādējot un aktivizējot google Analytics pārlūkprogrammas opciju http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hj=de.

Tomēr "www.ecotour.lv” interneta vietnes pilnvērtīgai un ērtākai lietošanai iesakām izmantot sīkdatņu saglabāšanu.

 

Lai uzzinātu vairāk par sīkdatnēm, piemēram, sīkdatņu veidiem, lūdzam, apmeklēt: www.allaboutcookies.org