Kempings „Alberta dīķi”

Kempings alberta diki 20.2 km līdz Rīgai

Paradīze pie dabas atpūtniekiem un makšķerniekiem. Vairāki dīķi ar karpām, karūsām un līdakām. Atpūtas vietas ar mājiņām, piknika un ugunskura vietām.

T.: +371 29103331

Lasīt tālāk...

Kempings "Zanzibāra"

Kempings Zanzibara 19.2 km līdz Rīgai

Pavisam tuvu Via Baltica un Rīgas apvedceļam, autoceļu A5 un A7 krustojumā.
Piedāvājam izbaudīt Skvoša spēli. Organizējam bērnu nometnes.

T.: +371 22001295

Lasīt tālāk...

Kempings "Zuši"

Kempings Zusi 42 km līdz Rīgai

Gaujas krastā, gleznainā priežu meža ielokā. Nakšņošana namiņos, zjādes ar zirgiem, laivu izbraucieni, zvejošana. Pirts un banketu zāle. Katru piektdienu pirtniece Baiba Leja piedāvā „Veselības pirti”.
www.zusi.lv
T.: +371 28327110

Lasīt tālāk...

Kempings "Sniedzes"

Kempings Sniedzes 39.6 km līdz Rīgai

Daugavas krastā, tieši pretī Ogres pilsētai.
Meža pļavā izvietojušies vairāki guļbaļķu namiņi, bērnu laukums. Aiz kokiem tieši pie upes – sporta laukums, laivu piestātne.

T.: +371 29196534

Lasīt tālāk...

Kempings Jūrmala.lv

Kempings Jurmala 20 km līdz Rīgai

Kempings atrodas Lielupes krastā. Teritorijā ir viesu nams un pirts. Piestātne un laivu noma. Netālu Baltijas jūras pludmale, Latvijas jahtu klubs, tenisa korti.

T.: +371 29266548

Lasīt tālāk...

Lietojot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Lasīt vairāk

Sapratu

 

Sīkdatņu izmantošana "www.ecotour.lv" vietnē.

 

Apmeklējot www.ecotour.lv, apmeklētājs dod savu piekrišanu sīkdatņu (cookies) saglabāšanai apmeklētāju datorā un to turpmākai izmantošanai ar nolūku informācijas aprites nodrošināšanai interneta vietņu apmeklējuma laikā un lai sniegtu apmeklētājam piemērotu saturu.

Sīkdatnes ir nelieli faili, kurus, katru reizi, kad apmeklētājs apmeklē interneta vietni, pārlūkprogramma saglabā apmeklētāja datorā tādā apmērā, kā norādīts apmeklētāja datora pārlūkprogrammas iestatījumos.

 

Google Analytics

Šajā mājaslapā tiek izmantota uzņēmuma „Google Inc”  programma „Google Analytics, kura izmanto teksta sīkdatnes , kas tiek glabātas Jūsu datorā un ļauj analizēt to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu. Šo sīkdatņu  radītā informācija par to, kā izmantojat šo interneta lapu,   tiek nosūtīta uz „Google” serveri ASV un tur saglabāta.  Jūsu IP adrese, pielietojot IP-anonimizāciju , tiek saīsināta Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas teritorijā un tikai izņēmuma gadījumos var tikt nodota apstrādei ASV atrodošos Google serveros. „Google” izmanto šo informāciju, lai izvērtētu to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu, lai interneta lapu uzturētājiem sagatavotu ziņojumus par aktivitātēm attiecīgajās interneta lapās un sniegtu citus ar interneta lapu un interneta izmantošanu saistītus pakalpojumus. “Google” nekādā gadījumā nesaistīs šeit saņemto IP adresi ar jebkuru citu informāciju, kura ir “Google” rīcībā. Tāpat „Google” nepieciešamības gadījumā šo informāciju sniedz trešajām personām, ja tas ir likumā noteikts vai ja trešās personas uzņēmuma „Google” uzdevumā veic šo datu apstrādi.

 

Papildus atteikuma iespējai  Jūs  varat tikt izslēgts no Google Analytics veiktās informācijas vākšanas, lejuplādējot un aktivizējot google Analytics pārlūkprogrammas opciju http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hj=de.

Tomēr "www.ecotour.lv” interneta vietnes pilnvērtīgai un ērtākai lietošanai iesakām izmantot sīkdatņu saglabāšanu.

 

Lai uzzinātu vairāk par sīkdatnēm, piemēram, sīkdatņu veidiem, lūdzam, apmeklēt: www.allaboutcookies.org