Kempings "Apaļkalns"

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1

Kempings „Apaļkalns” atrodas pašā Vidzemes sirdī, Gaujas Nacionālā parka teritorijā.

Viesiem piedāvājumā trīs kempinga namiņi, kuros vienlaicīgi var nakšņot četri cilvēki. Kā arī trīs brīvdienu namiņi, kuriem ir divi stāvi, atpūtas zona, TV, un virtuve.

Tiem, kas ceļo ar kemperiem, piedāvājam pilnu servisu. Stāvlaukumu ar elektrības pieslēgumu, kempera iztukšošanu un uzpildīšanu, koplietošanas virtuvi, galdu ar soliem, grilu, ugunskura vietu ar malku.

Bērniem kempinga teritorijā ir rotaļu laukums, kurā var rāpties, šūpoties. Spēlēties rotaļu namiņā, vai lēkāt uz batuta.

Apkārtnē ir dažādi apskates objekti: Cīrulīšu dabas takas, Zvārtes iezis, Līgatnes dabas takas, Ērgļu klints, Līgatnes pazemes bunkurs un citi.


Kempings piedāvā:

  • Kanoe laivu nomu
  • nakšņošanu komfortablos namiņos ar TV, radio
  • telšu vietas
  • piknika vitas
  • treileru vietas
  • bērnu rotaļu laukumu


Esat laipni gaidīti kempingā "Apaļkalns"


 

 
 
 
Kempinga cenas
Nakšņošana komfortablā namiņā 50,00 €/24h*
Nakšņošana kempinga namiņā 32,00 €/24h*
Treileru vieta 19,00 €/24h*
Telts vieta (personai) 8,00 €/24h**
*2 cilvēkiem
Treileru vietā ar pilnu pieslēgumu + ugunskura vieta un malka
**
iekļauta ugunskura vieta, malka, virtuve, WC
 
Adrese: Vidzemes reģions, Pārgaujas  novads, "Apaļkalns", Latvija
T.: +371 29448188
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
www.apalkalns.lv

Lietojot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Lasīt vairāk

Sapratu

 

Sīkdatņu izmantošana "www.ecotour.lv" vietnē.

 

Apmeklējot www.ecotour.lv, apmeklētājs dod savu piekrišanu sīkdatņu (cookies) saglabāšanai apmeklētāju datorā un to turpmākai izmantošanai ar nolūku informācijas aprites nodrošināšanai interneta vietņu apmeklējuma laikā un lai sniegtu apmeklētājam piemērotu saturu.

Sīkdatnes ir nelieli faili, kurus, katru reizi, kad apmeklētājs apmeklē interneta vietni, pārlūkprogramma saglabā apmeklētāja datorā tādā apmērā, kā norādīts apmeklētāja datora pārlūkprogrammas iestatījumos.

 

Google Analytics

Šajā mājaslapā tiek izmantota uzņēmuma „Google Inc”  programma „Google Analytics, kura izmanto teksta sīkdatnes , kas tiek glabātas Jūsu datorā un ļauj analizēt to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu. Šo sīkdatņu  radītā informācija par to, kā izmantojat šo interneta lapu,   tiek nosūtīta uz „Google” serveri ASV un tur saglabāta.  Jūsu IP adrese, pielietojot IP-anonimizāciju , tiek saīsināta Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas teritorijā un tikai izņēmuma gadījumos var tikt nodota apstrādei ASV atrodošos Google serveros. „Google” izmanto šo informāciju, lai izvērtētu to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu, lai interneta lapu uzturētājiem sagatavotu ziņojumus par aktivitātēm attiecīgajās interneta lapās un sniegtu citus ar interneta lapu un interneta izmantošanu saistītus pakalpojumus. “Google” nekādā gadījumā nesaistīs šeit saņemto IP adresi ar jebkuru citu informāciju, kura ir “Google” rīcībā. Tāpat „Google” nepieciešamības gadījumā šo informāciju sniedz trešajām personām, ja tas ir likumā noteikts vai ja trešās personas uzņēmuma „Google” uzdevumā veic šo datu apstrādi.

 

Papildus atteikuma iespējai  Jūs  varat tikt izslēgts no Google Analytics veiktās informācijas vākšanas, lejuplādējot un aktivizējot google Analytics pārlūkprogrammas opciju http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hj=de.

Tomēr "www.ecotour.lv” interneta vietnes pilnvērtīgai un ērtākai lietošanai iesakām izmantot sīkdatņu saglabāšanu.

 

Lai uzzinātu vairāk par sīkdatnēm, piemēram, sīkdatņu veidiem, lūdzam, apmeklēt: www.allaboutcookies.org