Kempings Tāti

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1

Kempings „Tāti” atrodas pie Rīgas jūras līča, Kurzemes pusē, 350 metrus no akmeņiem nosētās Kaltenes jūrmalas.
Kempings jau vairākus gadus organizēs bērnu vasaras nometnes, bet pēdējos gados arī pieaugušo vasaras nometnes. Šeit ir neliels bērnu rotaļu laukums, sporta laukums.
Viesiem būs iespēja apskatīt gleznu izstādi un dažādu sugu zivju un varžu kolekciju.
Nakšņošanai kempingā pieejamas 20 gultas vietas ar gultasveļu. Kā jau kārtīgam kempingam pienākas, ir atsevišķa ēka ar virtuvi, kur atrodas viss nepieciešamais ēdiena pagatavošanai, kā arī sanitārais mezgls ar dušām un WC.


Kempings piedāvā:

  • volejbola laukumu
  • bērnu rotaļu laukumu
  • ugunskura vietas
  • velo nomu
  • mangālus
  • vasaras nometņu organizēšanu
  • telšu vietas


Kempings pie jūras "Tāti" ir labākā vieta dabas un klusuma baudīšanai.


 

 
 
 
Kempinga cenas
Nakšņošana 8,00 €/personai
   
 
Adrese: Kurzemes reģions, Rojas novads, Kaltene, "Tāti", Latvija
T.: +371 29385841

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
www.taatikaltene.tumblr.com

Lietojot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Lasīt vairāk

Sapratu

 

Sīkdatņu izmantošana "www.ecotour.lv" vietnē.

 

Apmeklējot www.ecotour.lv, apmeklētājs dod savu piekrišanu sīkdatņu (cookies) saglabāšanai apmeklētāju datorā un to turpmākai izmantošanai ar nolūku informācijas aprites nodrošināšanai interneta vietņu apmeklējuma laikā un lai sniegtu apmeklētājam piemērotu saturu.

Sīkdatnes ir nelieli faili, kurus, katru reizi, kad apmeklētājs apmeklē interneta vietni, pārlūkprogramma saglabā apmeklētāja datorā tādā apmērā, kā norādīts apmeklētāja datora pārlūkprogrammas iestatījumos.

 

Google Analytics

Šajā mājaslapā tiek izmantota uzņēmuma „Google Inc”  programma „Google Analytics, kura izmanto teksta sīkdatnes , kas tiek glabātas Jūsu datorā un ļauj analizēt to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu. Šo sīkdatņu  radītā informācija par to, kā izmantojat šo interneta lapu,   tiek nosūtīta uz „Google” serveri ASV un tur saglabāta.  Jūsu IP adrese, pielietojot IP-anonimizāciju , tiek saīsināta Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas teritorijā un tikai izņēmuma gadījumos var tikt nodota apstrādei ASV atrodošos Google serveros. „Google” izmanto šo informāciju, lai izvērtētu to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu, lai interneta lapu uzturētājiem sagatavotu ziņojumus par aktivitātēm attiecīgajās interneta lapās un sniegtu citus ar interneta lapu un interneta izmantošanu saistītus pakalpojumus. “Google” nekādā gadījumā nesaistīs šeit saņemto IP adresi ar jebkuru citu informāciju, kura ir “Google” rīcībā. Tāpat „Google” nepieciešamības gadījumā šo informāciju sniedz trešajām personām, ja tas ir likumā noteikts vai ja trešās personas uzņēmuma „Google” uzdevumā veic šo datu apstrādi.

 

Papildus atteikuma iespējai  Jūs  varat tikt izslēgts no Google Analytics veiktās informācijas vākšanas, lejuplādējot un aktivizējot google Analytics pārlūkprogrammas opciju http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hj=de.

Tomēr "www.ecotour.lv” interneta vietnes pilnvērtīgai un ērtākai lietošanai iesakām izmantot sīkdatņu saglabāšanu.

 

Lai uzzinātu vairāk par sīkdatnēm, piemēram, sīkdatņu veidiem, lūdzam, apmeklēt: www.allaboutcookies.org