Kempings Stieress

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1

Kempings „Stieress” atrodas starp Mērsragu un Roju, 400 metrus no jūras krasta. Teritorijā ir sporta laukums, kafejnīca. Nakšņošanai tiek piedāvātas 8 četrvietīgas kempinga mājiņas. Labierīcības atrodas servisa ēkā. Tiek organizētas vasaras bērnu nometnes.


Kempings piedāvā:

  • sporta laukumu
  • volejbola laukumu
  • galda teniss
  • novuss
  • piknika viertas
  • treileru vietas
  • kafējnīca
  • bērnu vasaras nometņu organizēšanu


Kempings pie jūras ir labākā vieta kur baudīt vasaru, sauli un jūru.


 

 
 
 
Kempinga cenas
Nakšņošana 4 vietīgā namiņā 35,00 €/24h
Nakšņošana 2 vietīgā namiņā 25,00 €/24h
Treileru vieta 15,00 €/24h*
Telts vieta 4,30 €/24h**
*ar elektrību
**
vienai personai, iekļauta duša un WC
 
Adrese: Kurzemes reģions, Mērsraga novads, "Upesgrīva", Latvija
T.: +371 26513692
+371 29408291
+371 26583075
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
www.stieres.lv

Lietojot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Lasīt vairāk

Sapratu

 

Sīkdatņu izmantošana "www.ecotour.lv" vietnē.

 

Apmeklējot www.ecotour.lv, apmeklētājs dod savu piekrišanu sīkdatņu (cookies) saglabāšanai apmeklētāju datorā un to turpmākai izmantošanai ar nolūku informācijas aprites nodrošināšanai interneta vietņu apmeklējuma laikā un lai sniegtu apmeklētājam piemērotu saturu.

Sīkdatnes ir nelieli faili, kurus, katru reizi, kad apmeklētājs apmeklē interneta vietni, pārlūkprogramma saglabā apmeklētāja datorā tādā apmērā, kā norādīts apmeklētāja datora pārlūkprogrammas iestatījumos.

 

Google Analytics

Šajā mājaslapā tiek izmantota uzņēmuma „Google Inc”  programma „Google Analytics, kura izmanto teksta sīkdatnes , kas tiek glabātas Jūsu datorā un ļauj analizēt to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu. Šo sīkdatņu  radītā informācija par to, kā izmantojat šo interneta lapu,   tiek nosūtīta uz „Google” serveri ASV un tur saglabāta.  Jūsu IP adrese, pielietojot IP-anonimizāciju , tiek saīsināta Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas teritorijā un tikai izņēmuma gadījumos var tikt nodota apstrādei ASV atrodošos Google serveros. „Google” izmanto šo informāciju, lai izvērtētu to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu, lai interneta lapu uzturētājiem sagatavotu ziņojumus par aktivitātēm attiecīgajās interneta lapās un sniegtu citus ar interneta lapu un interneta izmantošanu saistītus pakalpojumus. “Google” nekādā gadījumā nesaistīs šeit saņemto IP adresi ar jebkuru citu informāciju, kura ir “Google” rīcībā. Tāpat „Google” nepieciešamības gadījumā šo informāciju sniedz trešajām personām, ja tas ir likumā noteikts vai ja trešās personas uzņēmuma „Google” uzdevumā veic šo datu apstrādi.

 

Papildus atteikuma iespējai  Jūs  varat tikt izslēgts no Google Analytics veiktās informācijas vākšanas, lejuplādējot un aktivizējot google Analytics pārlūkprogrammas opciju http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hj=de.

Tomēr "www.ecotour.lv” interneta vietnes pilnvērtīgai un ērtākai lietošanai iesakām izmantot sīkdatņu saglabāšanu.

 

Lai uzzinātu vairāk par sīkdatnēm, piemēram, sīkdatņu veidiem, lūdzam, apmeklēt: www.allaboutcookies.org