Zooloģiskais dārzs Mini Zoo

 " Mini Zoo "  " Mini Zoo "  " Mini Zoo "  " Mini Zoo "  " Mini Zoo "

Netālu no Rīgas, zemnieku saimniecībā „Dobuļi”, atrodas viens no retajiem Latvijas privātajiem zooloģiskajiem dārziem - zoodārzs Mini Zoo.

Lauku sēta, kuru pirms vairākiem gadiem iegādājās rīdzinieki Agita un Varis, lai kopā ar meitām atpūstos lauku klusumā, nu ir kļuvusi par vienu no iecienītākajiem un lielākajiem lauku zoo dārziem Latvijā.

Bērnu, ģimenes un sabiedrības integrācijas lietu ministrijas 2009. gada rīkotajā aptaujā „Dobuļi” pelnīti ieguva titulu  „Ģimenei draudzīgākā atpūtas vieta Zemgalē”.

Zooloģiskā dārza "Mini Zoo" vēsture aizsākās ar pavisam parastām vistām, kuras pašlaik ir jau ap 20 šķirnēm.
Putnu kolekcijā ir dažādu šķirņu fazāni, pāvi, tītari, zosis, baloži, paipalas. Kopumā vairāk par 30 šķirnēm, no kurām daudzas Latvijā redzamas tikai šeit.

Bez putniem zooloģiskajā dārzā "Mini Zoo" apskatāmi zirgi, kazas, un citi mājdzīvnieki, kā arī sesks, jenoti, enerģiska skunksa ģimene, dažādi grauzēji un citi zvēri.


Ja gribat labi pavadīt laiku un patīkami atpūsties, Laipni Lūdzam apmeklēt vienu no retajiem Latvijas privātajiem zooloģiskajiem dārziem - zoo dārzu "Mini Zoo"!


 

 
 
 
Ieejas cena
Pieaugušie

4.00€

Bērni
3.00
Ģimenes biļete (2 pieaugušie + 2 bērni) 11,00
Darba laiki
Katru dienu
10:00 - 17:00
Adrese: Zooloģiskais dārzs "Mini Zoo"
Dzimtmisa, Iecavas pagasts, Bauskas novads, Latvija
Tālr. : +371 29177846
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
www.minizoo.lv