Zooloģiskais dārzs Mini Zoo

 " Mini Zoo "  " Mini Zoo "  " Mini Zoo "  " Mini Zoo "  " Mini Zoo "

Netālu no Rīgas, zemnieku saimniecībā „Dobuļi”, atrodas viens no retajiem Latvijas privātajiem zooloģiskajiem dārziem - zoodārzs Mini Zoo.

Lauku sēta, kuru pirms vairākiem gadiem iegādājās rīdzinieki Agita un Varis, lai kopā ar meitām atpūstos lauku klusumā, nu ir kļuvusi par vienu no iecienītākajiem un lielākajiem lauku zoo dārziem Latvijā.

Bērnu, ģimenes un sabiedrības integrācijas lietu ministrijas 2009. gada rīkotajā aptaujā „Dobuļi” pelnīti ieguva titulu  „Ģimenei draudzīgākā atpūtas vieta Zemgalē”.

Zooloģiskā dārza "Mini Zoo" vēsture aizsākās ar pavisam parastām vistām, kuras pašlaik ir jau ap 20 šķirnēm.
Putnu kolekcijā ir dažādu šķirņu fazāni, pāvi, tītari, zosis, baloži, paipalas. Kopumā vairāk par 30 šķirnēm, no kurām daudzas Latvijā redzamas tikai šeit.

Bez putniem zooloģiskajā dārzā "Mini Zoo" apskatāmi zirgi, kazas, un citi mājdzīvnieki, kā arī sesks, jenoti, enerģiska skunksa ģimene, dažādi grauzēji un citi zvēri.


Ja gribat labi pavadīt laiku un patīkami atpūsties, Laipni Lūdzam apmeklēt vienu no retajiem Latvijas privātajiem zooloģiskajiem dārziem - zoo dārzu "Mini Zoo"!


Ieejas cena
Pieaugušie

4.00€

Bērni
3.00
Ģimenes biļete (2 pieaugušie + 2 bērni) 11,00
Darba laiki
Katru dienu
10:00 - 17:00
Adrese: Zooloģiskais dārzs "Mini Zoo"
Dzimtmisa, Iecavas pagasts, Bauskas novads, Latvija
Tālr. : +371 29177846
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
www.minizoo.lv

Lietojot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Lasīt vairāk

Sapratu

 

Sīkdatņu izmantošana "www.ecotour.lv" vietnē.

 

Apmeklējot www.ecotour.lv, apmeklētājs dod savu piekrišanu sīkdatņu (cookies) saglabāšanai apmeklētāju datorā un to turpmākai izmantošanai ar nolūku informācijas aprites nodrošināšanai interneta vietņu apmeklējuma laikā un lai sniegtu apmeklētājam piemērotu saturu.

Sīkdatnes ir nelieli faili, kurus, katru reizi, kad apmeklētājs apmeklē interneta vietni, pārlūkprogramma saglabā apmeklētāja datorā tādā apmērā, kā norādīts apmeklētāja datora pārlūkprogrammas iestatījumos.

 

Google Analytics

Šajā mājaslapā tiek izmantota uzņēmuma „Google Inc”  programma „Google Analytics, kura izmanto teksta sīkdatnes , kas tiek glabātas Jūsu datorā un ļauj analizēt to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu. Šo sīkdatņu  radītā informācija par to, kā izmantojat šo interneta lapu,   tiek nosūtīta uz „Google” serveri ASV un tur saglabāta.  Jūsu IP adrese, pielietojot IP-anonimizāciju , tiek saīsināta Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas teritorijā un tikai izņēmuma gadījumos var tikt nodota apstrādei ASV atrodošos Google serveros. „Google” izmanto šo informāciju, lai izvērtētu to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu, lai interneta lapu uzturētājiem sagatavotu ziņojumus par aktivitātēm attiecīgajās interneta lapās un sniegtu citus ar interneta lapu un interneta izmantošanu saistītus pakalpojumus. “Google” nekādā gadījumā nesaistīs šeit saņemto IP adresi ar jebkuru citu informāciju, kura ir “Google” rīcībā. Tāpat „Google” nepieciešamības gadījumā šo informāciju sniedz trešajām personām, ja tas ir likumā noteikts vai ja trešās personas uzņēmuma „Google” uzdevumā veic šo datu apstrādi.

 

Papildus atteikuma iespējai  Jūs  varat tikt izslēgts no Google Analytics veiktās informācijas vākšanas, lejuplādējot un aktivizējot google Analytics pārlūkprogrammas opciju http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hj=de.

Tomēr "www.ecotour.lv” interneta vietnes pilnvērtīgai un ērtākai lietošanai iesakām izmantot sīkdatņu saglabāšanu.

 

Lai uzzinātu vairāk par sīkdatnēm, piemēram, sīkdatņu veidiem, lūdzam, apmeklēt: www.allaboutcookies.org