Rīgas Zooloģiskā dārza lauku filiāle „Cīruļi”

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1

Rīgas Zooloģiskā dārza lauku filiāle „Cīruļi” dibināta 1993. gadā.


Tā kā laukos vietas ir vairāk, tad apmeklētāji cilvēka mazos brāļus var vērot apstākļos, kas maksimāli pietuvināti to dabīgajai dzīves videi.
137 h plašās teritorijas aplokos un mītnēs apskatāmi 38 sugu savvaļas dzīvnieki, un 12 sugu mājdzīvnieki.


No savvaļas dzīvniekiem šeit dzīvo tāds dabā reti sastopams plēsējs, kā tinis, kuru pāris ir atceļojis no Roterdamas zoodārza.


Apskatāms ir kiangu ganāmpulks, zilās govis, meža cūku ģimene, kā arī āpši un daudzi citi jauki un omulīgi dzīvnieciņi. Ir arī vesela jūras cūciņu kolonija.


Apliecinot, ka Rīgas Zooloģiskā dārza filiāle „Cīruļi” ir labas mājas tās iemītniekiem, briežu ganāmpūlkā bieži redzami mazi briedīši. Ar atvasēm iepriecina arī vilku pāris, kiangi, lūši un citi dzīvnieki, kas nebrīvē ļoti reti mēdz vairoties.

 

Esat laipni gaidīti otrajā, lielākajā zooloģiskajā dārzā, ar plašāko iemītnieku skaitu!


 

 
 
 

 

Ieeja
Pieaugušie
4.00 €
Bērni(4-18 g.v.)
3.00 €
Studenti (uzrādot apliecību)
3.50 €
Seniori, invalīdi
(uzrādot apliecību)
3.00 €
Ģimene
2 pieaugušīe+2 bērni, vai 1 pieaugušais+3 bērni
10.00 €
papildus biļete 1 bērnam 1.50 €
Pol. represētie, invalīdi, personas, kas pavada I gr. invalīdus 2.00 €
Bērini līdz 4 g.v., seniori no 70 g.v., bērni invalīdi, bāreņi
(uzrādot apliecību)
bez maksas
Grupās
(vismaz 10 cilvēki)

Pieaugušie

3.50

Bērni + 2 skolotāji
Seniori
Studenti
Invalīdi
2.00
  Darba laiki

Janvāris, Februāris, Marts
10:00 - 16:00
Aprīlis, Maijs

10:00 - 18:00
Sestdiena, svētdiena
10:00 - 19:00

Jūnijs, Jūlijs, Augusts

10:00 - 19:00

Septembris, Oktobris

10:00 - 18:00
Sestdiena, svētdiena

10:00 - 19:00

Novembris, Decembris

10:00 - 16:00
  Adrese: Cīruļi, Kalvenes pagasts, Aizputes novads, LV-3442, Latvija
Tālr. :+371 63496280
Fakss : 67540011
Tālr. kasē:+371 29386963
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Lietojot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Lasīt vairāk

Sapratu

 

Sīkdatņu izmantošana "www.ecotour.lv" vietnē.

 

Apmeklējot www.ecotour.lv, apmeklētājs dod savu piekrišanu sīkdatņu (cookies) saglabāšanai apmeklētāju datorā un to turpmākai izmantošanai ar nolūku informācijas aprites nodrošināšanai interneta vietņu apmeklējuma laikā un lai sniegtu apmeklētājam piemērotu saturu.

Sīkdatnes ir nelieli faili, kurus, katru reizi, kad apmeklētājs apmeklē interneta vietni, pārlūkprogramma saglabā apmeklētāja datorā tādā apmērā, kā norādīts apmeklētāja datora pārlūkprogrammas iestatījumos.

 

Google Analytics

Šajā mājaslapā tiek izmantota uzņēmuma „Google Inc”  programma „Google Analytics, kura izmanto teksta sīkdatnes , kas tiek glabātas Jūsu datorā un ļauj analizēt to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu. Šo sīkdatņu  radītā informācija par to, kā izmantojat šo interneta lapu,   tiek nosūtīta uz „Google” serveri ASV un tur saglabāta.  Jūsu IP adrese, pielietojot IP-anonimizāciju , tiek saīsināta Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas teritorijā un tikai izņēmuma gadījumos var tikt nodota apstrādei ASV atrodošos Google serveros. „Google” izmanto šo informāciju, lai izvērtētu to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu, lai interneta lapu uzturētājiem sagatavotu ziņojumus par aktivitātēm attiecīgajās interneta lapās un sniegtu citus ar interneta lapu un interneta izmantošanu saistītus pakalpojumus. “Google” nekādā gadījumā nesaistīs šeit saņemto IP adresi ar jebkuru citu informāciju, kura ir “Google” rīcībā. Tāpat „Google” nepieciešamības gadījumā šo informāciju sniedz trešajām personām, ja tas ir likumā noteikts vai ja trešās personas uzņēmuma „Google” uzdevumā veic šo datu apstrādi.

 

Papildus atteikuma iespējai  Jūs  varat tikt izslēgts no Google Analytics veiktās informācijas vākšanas, lejuplādējot un aktivizējot google Analytics pārlūkprogrammas opciju http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hj=de.

Tomēr "www.ecotour.lv” interneta vietnes pilnvērtīgai un ērtākai lietošanai iesakām izmantot sīkdatņu saglabāšanu.

 

Lai uzzinātu vairāk par sīkdatnēm, piemēram, sīkdatņu veidiem, lūdzam, apmeklēt: www.allaboutcookies.org