Latgales Zoodārzs

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1

Latgales zoodārzs (jeb Latgales Zoo) ir neliela tropu oāze skarbajos Latvijas austrumos.
Šeit var apskatīt dažādus tropu dzīvnieciņus, rāpuļus un zivis. Latgales zoodārzs ir arī kā patversme tiem eksotiskajiem radījumiem, kuri kādreiz bijuši privātīpašumā saimniekiem, kuri nav spējuši, vai gribējuši turpināt par tiem rūpēties.

Šeit bija apskatāma piranja, kas, lai cik savādi tas nebūtu, izmakšķerēta tepat Daugavpils Prohovkas dīķī. Zivs varonīgi pārcietusi dzīvi nepiemērotajā klimatā, uzķeršanos uz āķa un nīkšanu spainītī, līdz to nogādāja zoodārza akvārijā.

Latgales zoodārzs arī veic izglītojošus pasākumus. Tā skolēnu grupas var pieteikt šeit tematiskus apmeklējumus: „Aizsargājamie dzīvnieki”, „Pērtiķi”, „Rāpuļi” un citas, kā arī tematiskas stundas dabas zinātnēs, bioloģijā un ekoloģijā. Tematikas ekskursijas un lekcijas sagatavotas arī studentiem.


 

 
 
 
Ieejas cena
Pieaugušie
0.60 €
Skolēni, studenti
0.30 €
Darba laiki
Trešdiena - svētdiena
10:00 - 18:00
Adrese: Latgales Zoodārzs
Vienības iela 27, Daugavpils novads, Daugavpils, Latvija
Tālr. : +371 65426789
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
www.latgaleszoo.lv

Lietojot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Lasīt vairāk

Sapratu

 

Sīkdatņu izmantošana "www.ecotour.lv" vietnē.

 

Apmeklējot www.ecotour.lv, apmeklētājs dod savu piekrišanu sīkdatņu (cookies) saglabāšanai apmeklētāju datorā un to turpmākai izmantošanai ar nolūku informācijas aprites nodrošināšanai interneta vietņu apmeklējuma laikā un lai sniegtu apmeklētājam piemērotu saturu.

Sīkdatnes ir nelieli faili, kurus, katru reizi, kad apmeklētājs apmeklē interneta vietni, pārlūkprogramma saglabā apmeklētāja datorā tādā apmērā, kā norādīts apmeklētāja datora pārlūkprogrammas iestatījumos.

 

Google Analytics

Šajā mājaslapā tiek izmantota uzņēmuma „Google Inc”  programma „Google Analytics, kura izmanto teksta sīkdatnes , kas tiek glabātas Jūsu datorā un ļauj analizēt to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu. Šo sīkdatņu  radītā informācija par to, kā izmantojat šo interneta lapu,   tiek nosūtīta uz „Google” serveri ASV un tur saglabāta.  Jūsu IP adrese, pielietojot IP-anonimizāciju , tiek saīsināta Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas teritorijā un tikai izņēmuma gadījumos var tikt nodota apstrādei ASV atrodošos Google serveros. „Google” izmanto šo informāciju, lai izvērtētu to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu, lai interneta lapu uzturētājiem sagatavotu ziņojumus par aktivitātēm attiecīgajās interneta lapās un sniegtu citus ar interneta lapu un interneta izmantošanu saistītus pakalpojumus. “Google” nekādā gadījumā nesaistīs šeit saņemto IP adresi ar jebkuru citu informāciju, kura ir “Google” rīcībā. Tāpat „Google” nepieciešamības gadījumā šo informāciju sniedz trešajām personām, ja tas ir likumā noteikts vai ja trešās personas uzņēmuma „Google” uzdevumā veic šo datu apstrādi.

 

Papildus atteikuma iespējai  Jūs  varat tikt izslēgts no Google Analytics veiktās informācijas vākšanas, lejuplādējot un aktivizējot google Analytics pārlūkprogrammas opciju http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hj=de.

Tomēr "www.ecotour.lv” interneta vietnes pilnvērtīgai un ērtākai lietošanai iesakām izmantot sīkdatņu saglabāšanu.

 

Lai uzzinātu vairāk par sīkdatnēm, piemēram, sīkdatņu veidiem, lūdzam, apmeklēt: www.allaboutcookies.org