Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1

Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs ir viens no vecākajiem Eiropā, bet Latvijā un Baltijā vecākais publiskais muzejs.
Dibināts 1773. gada 22. februārī ar Rīgas rātes lēmumu.
Par pamatu Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja dibināšanai kļuva Rīgas ārsta Nikolausa fon Himzela dabaszinātniskā un mākslas priekšmetu kolekcija, kura tika novēlēta un pēc viņa nāves arī nodota Rīgas pilsētai.

Šodien Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja krājumā ir vairāk par pusmiljonu priekšmetu, kas kopumā veido 80 kolekcijas, sakārtotas šādās ekspozīcijās: „Rīgas vēsture”, „Latvijas kuģniecības vēsture”, „Sudraba kabinets” un „Martas Alberingas kabinets”.
Tā kā Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs atrodas 13. – 20. gs. arhitektūras piemineklī – Rīgas Doma ansamblī, tad apmeklētājiem ir iespēja iepazīties ar Rīgas Doma krusteju un Kolonnu zāli.

Muzejam ir trīs filiāles:

  • „Mecendorfa nams”, kas ir Rīdzinieku 17. – 18. gs māja – muzejs
  • „Latvijas Fotogrāfijas muzejs”
  • „Ainažu jūras skolas muzejs”.
 
Cenu lapa šeit
 
Darba laiki

Maijs - Septembris

Pirmdien, otrdien slēgts
10.00 - 17.00
Piektdienās
12.00 - 18.00
Oktobris - Aprīlis

Pirmdien, otrdien slēgts
11.00 - 17.00

Adrese: Palasta iela 4, Rīga, LV 1050, Latvija
T.: +371 67356676, +371 67356677, +371 67211358
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
www.rigamuz.lv

Lietojot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Lasīt vairāk

Sapratu

 

Sīkdatņu izmantošana "www.ecotour.lv" vietnē.

 

Apmeklējot www.ecotour.lv, apmeklētājs dod savu piekrišanu sīkdatņu (cookies) saglabāšanai apmeklētāju datorā un to turpmākai izmantošanai ar nolūku informācijas aprites nodrošināšanai interneta vietņu apmeklējuma laikā un lai sniegtu apmeklētājam piemērotu saturu.

Sīkdatnes ir nelieli faili, kurus, katru reizi, kad apmeklētājs apmeklē interneta vietni, pārlūkprogramma saglabā apmeklētāja datorā tādā apmērā, kā norādīts apmeklētāja datora pārlūkprogrammas iestatījumos.

 

Google Analytics

Šajā mājaslapā tiek izmantota uzņēmuma „Google Inc”  programma „Google Analytics, kura izmanto teksta sīkdatnes , kas tiek glabātas Jūsu datorā un ļauj analizēt to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu. Šo sīkdatņu  radītā informācija par to, kā izmantojat šo interneta lapu,   tiek nosūtīta uz „Google” serveri ASV un tur saglabāta.  Jūsu IP adrese, pielietojot IP-anonimizāciju , tiek saīsināta Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas teritorijā un tikai izņēmuma gadījumos var tikt nodota apstrādei ASV atrodošos Google serveros. „Google” izmanto šo informāciju, lai izvērtētu to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu, lai interneta lapu uzturētājiem sagatavotu ziņojumus par aktivitātēm attiecīgajās interneta lapās un sniegtu citus ar interneta lapu un interneta izmantošanu saistītus pakalpojumus. “Google” nekādā gadījumā nesaistīs šeit saņemto IP adresi ar jebkuru citu informāciju, kura ir “Google” rīcībā. Tāpat „Google” nepieciešamības gadījumā šo informāciju sniedz trešajām personām, ja tas ir likumā noteikts vai ja trešās personas uzņēmuma „Google” uzdevumā veic šo datu apstrādi.

 

Papildus atteikuma iespējai  Jūs  varat tikt izslēgts no Google Analytics veiktās informācijas vākšanas, lejuplādējot un aktivizējot google Analytics pārlūkprogrammas opciju http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hj=de.

Tomēr "www.ecotour.lv” interneta vietnes pilnvērtīgai un ērtākai lietošanai iesakām izmantot sīkdatņu saglabāšanu.

 

Lai uzzinātu vairāk par sīkdatnēm, piemēram, sīkdatņu veidiem, lūdzam, apmeklēt: www.allaboutcookies.org