Rīgas Aviācijas Tehnikas muzejs

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1

Rīgas Aviācijas muzejs oficiāli dibināts 1997. gadā, bet kolekcija veidojusies 40 gadu laikā. Vienīgais šāda veida muzejs Baltijas valstīs, viens no lielākajiem Eiropā. Lielākā padomju aviācijas tehnikas ekspozīcija ārpus NVS robežām.

Rīgas Aviācijas muzeja veidošanās tika sākās 1965. gadu, kad nodibinājās F.Candera Jauno Lidotāju klubs, kurā jaunieši apguva dažādas teorētiskās zināšanas, kas saistītas ar aviāciju, lidostu darbību. Kluba biedri praktizējās lidostas saimnieciskajos darbos, kā arī nodarbojās ar izpletņu lēkšanu.

Ar laiku attīstoties kluba darbībai, radās nepieciešamība pēc reāliem lidaparātiem, kluba biedru praktisko iemaņu pilnveidošanai.
Tā aizsardzības ministrija atbalstot kluba centienus pēc izaugsmes piešķīra tam norakstītu Mig-21US lidmašīnu. Kluba studentu spēkiem tā tiek atjaunota, un kļūst par kluba mācību bāzes fonda pirmo uzskates līdzekli.
Vēlāk pateicoties labiem sakariem ar tā laika padomju militārpersonām, kluba kolekcija papildinās ar diezgan retiem, pat unikāliem aviācijas tehnikas paraugiem, kas ar laiku pārtop par muzeja eksponātiem.

Pašlaik Rīgas Aviācijas muzejā ir apskatāmas 47 tehnikas vienības.

Ja aizkavējas izlidošana vai ielidošana, negarlaikojies, apskati Rīgas Aviācijas muzeja ekspozīciju! Tā ir tikai pāris minūšu gājienā no Starptautiskās Lidostas Rīga!


 

 
 
 
Ieeja ekspozīcijā
Pieaugušie
3,00 €
Skolnieki, studenti, pensionāri
1,50 €
Bērni (līdz 6 g.v.) un
1. grupas invalīdi
0.00 €
Darba laiki
Pirmdiena-Piektdiena
09.00 - 18.00
Sestdien, svētdien piesakoties iepriekš
Adrese: Lidosta "Rīga"
Tālrunis: +371 26862707
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
www.aviamuseum.lv

Lietojot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Lasīt vairāk

Sapratu

 

Sīkdatņu izmantošana "www.ecotour.lv" vietnē.

 

Apmeklējot www.ecotour.lv, apmeklētājs dod savu piekrišanu sīkdatņu (cookies) saglabāšanai apmeklētāju datorā un to turpmākai izmantošanai ar nolūku informācijas aprites nodrošināšanai interneta vietņu apmeklējuma laikā un lai sniegtu apmeklētājam piemērotu saturu.

Sīkdatnes ir nelieli faili, kurus, katru reizi, kad apmeklētājs apmeklē interneta vietni, pārlūkprogramma saglabā apmeklētāja datorā tādā apmērā, kā norādīts apmeklētāja datora pārlūkprogrammas iestatījumos.

 

Google Analytics

Šajā mājaslapā tiek izmantota uzņēmuma „Google Inc”  programma „Google Analytics, kura izmanto teksta sīkdatnes , kas tiek glabātas Jūsu datorā un ļauj analizēt to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu. Šo sīkdatņu  radītā informācija par to, kā izmantojat šo interneta lapu,   tiek nosūtīta uz „Google” serveri ASV un tur saglabāta.  Jūsu IP adrese, pielietojot IP-anonimizāciju , tiek saīsināta Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas teritorijā un tikai izņēmuma gadījumos var tikt nodota apstrādei ASV atrodošos Google serveros. „Google” izmanto šo informāciju, lai izvērtētu to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu, lai interneta lapu uzturētājiem sagatavotu ziņojumus par aktivitātēm attiecīgajās interneta lapās un sniegtu citus ar interneta lapu un interneta izmantošanu saistītus pakalpojumus. “Google” nekādā gadījumā nesaistīs šeit saņemto IP adresi ar jebkuru citu informāciju, kura ir “Google” rīcībā. Tāpat „Google” nepieciešamības gadījumā šo informāciju sniedz trešajām personām, ja tas ir likumā noteikts vai ja trešās personas uzņēmuma „Google” uzdevumā veic šo datu apstrādi.

 

Papildus atteikuma iespējai  Jūs  varat tikt izslēgts no Google Analytics veiktās informācijas vākšanas, lejuplādējot un aktivizējot google Analytics pārlūkprogrammas opciju http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hj=de.

Tomēr "www.ecotour.lv” interneta vietnes pilnvērtīgai un ērtākai lietošanai iesakām izmantot sīkdatņu saglabāšanu.

 

Lai uzzinātu vairāk par sīkdatnēm, piemēram, sīkdatņu veidiem, lūdzam, apmeklēt: www.allaboutcookies.org