Latvijas Kara muzejs

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1

Latvijas Kara muzejs savu darbību uzsāka 1916.gada septembrī kā strēlnieku muzejs. Pašreizējās telpās, vienā no Rīgas nocietinājumiem – Pūlvertornī, kopš 1919. gada.
Muzeja galvenais darbības mērķis bija savās ekspozīcijās atspoguļot latviešu tautas cīņu par brīvību un nesakarību, nacionālās pašapziņas celšanu, dzimtenes mīlestības audzināšana.

Latvijas Kara muzeja darbība tika pārtraukta pēc 1940. gada 17. jūnija, kad Latviju okupēja PSRS karaspēks. Daļa muzejā esošās kolekcijas pazuda, daļu nodeva citiem muzejiem un arhīviem.

No 1957. gadā ēkā tika izveidots Latvijas PSR Revolūcijas muzejs, kurā Latvijas 20. gadsimta vēsture bija skatāma no padomju varas ideoloģijas viedokļa.

Pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas 1990. gadā tiek atjaunota arī Latvijas Kara muzeja darbība. Pašreizējais muzeja mērķis ir apmeklētājiem atklāt sarežģīto Latvijas politisko un militāro vēsturi, īpaši 20. gadu simtā.

 

Ņemot vērā sabiedrības lielo interesi par Latvijas Kara muzeja ekspozīcijām, kas ataino nozīmīgākos militāri politiskos valsts notikumus, no 2005. gada 4. jūnija muzeja ekspozīcijas Jūs varat apskatīt bez maksas.


 

 
 
 
Ieeja ekspozīcijā
Bez maksas

Gida pakalpojumi
Latviešu valodā
7,11 €/1h
Svešvalodā 9,96 €/1h
Lauku ekskursija
(2 stundas)
9,96 €
Ekskursija pa kaujas lauku vietām (5 stundas) 21,24 €
Gidu pieteikšana
Darba dienās: 67223743
Brīvdienās: 67814647
Darba laiki
Katru dienu
10.00 - 17.00
Adrese: Smilšu 20, Rīga
LV-1868
T.: +371 67228147
Fakss 67223287 e-pasts: administracija@karamuzejs
www.karamuzejs.lv

Lietojot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Lasīt vairāk

Sapratu

 

Sīkdatņu izmantošana "www.ecotour.lv" vietnē.

 

Apmeklējot www.ecotour.lv, apmeklētājs dod savu piekrišanu sīkdatņu (cookies) saglabāšanai apmeklētāju datorā un to turpmākai izmantošanai ar nolūku informācijas aprites nodrošināšanai interneta vietņu apmeklējuma laikā un lai sniegtu apmeklētājam piemērotu saturu.

Sīkdatnes ir nelieli faili, kurus, katru reizi, kad apmeklētājs apmeklē interneta vietni, pārlūkprogramma saglabā apmeklētāja datorā tādā apmērā, kā norādīts apmeklētāja datora pārlūkprogrammas iestatījumos.

 

Google Analytics

Šajā mājaslapā tiek izmantota uzņēmuma „Google Inc”  programma „Google Analytics, kura izmanto teksta sīkdatnes , kas tiek glabātas Jūsu datorā un ļauj analizēt to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu. Šo sīkdatņu  radītā informācija par to, kā izmantojat šo interneta lapu,   tiek nosūtīta uz „Google” serveri ASV un tur saglabāta.  Jūsu IP adrese, pielietojot IP-anonimizāciju , tiek saīsināta Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas teritorijā un tikai izņēmuma gadījumos var tikt nodota apstrādei ASV atrodošos Google serveros. „Google” izmanto šo informāciju, lai izvērtētu to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu, lai interneta lapu uzturētājiem sagatavotu ziņojumus par aktivitātēm attiecīgajās interneta lapās un sniegtu citus ar interneta lapu un interneta izmantošanu saistītus pakalpojumus. “Google” nekādā gadījumā nesaistīs šeit saņemto IP adresi ar jebkuru citu informāciju, kura ir “Google” rīcībā. Tāpat „Google” nepieciešamības gadījumā šo informāciju sniedz trešajām personām, ja tas ir likumā noteikts vai ja trešās personas uzņēmuma „Google” uzdevumā veic šo datu apstrādi.

 

Papildus atteikuma iespējai  Jūs  varat tikt izslēgts no Google Analytics veiktās informācijas vākšanas, lejuplādējot un aktivizējot google Analytics pārlūkprogrammas opciju http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hj=de.

Tomēr "www.ecotour.lv” interneta vietnes pilnvērtīgai un ērtākai lietošanai iesakām izmantot sīkdatņu saglabāšanu.

 

Lai uzzinātu vairāk par sīkdatnēm, piemēram, sīkdatņu veidiem, lūdzam, apmeklēt: www.allaboutcookies.org