Latvijas Dabas muzejs

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1

Latvijas Dabas muzejs ir vecākais kompleksais dabaszinātņu muzejs Baltijā un lielākā kompleksā dabas bagātību krātuve Latvijā. Muzejs vāc un glabā Latvijas un pasaules dabas kolekcijas, vienlaicīgi tās pētot un popularizējot ekspozīcijās, izstādēs. Savu vērtību kolekciju muzejs izmanto arī vides izglītības darbā.

Par Latvijas Dabas muzeja dibināšanas gadu uzskatāms 1845. gads, kad Rīgas baltvācu inteliģences pārstāvji nodibināja Dabaspētnieku biedrību (Der Naturforscherverein zu Riga) ar muzeju un bibliotēku.

Latvijas Dabas muzejs ir lieliska laika pavadīšana, modernās, un interaktīvās ekspozīcijās varam apskatīt visa dzīvā attīstību uz mūsu planētas „Zeme”. Cilvēka evolūcijas vēsturi, kā arī latviešu tautas veidošanos pēc ledus laikmeta. Pasaules un Latvijas zīdītājus, kukaiņus, Latvijā mītošos putnus, kā arī daudz ko citu. Kopumā muzeja kolekcijā atrodas 183 000 krājuma vienību.

Tiek piedāvātas ekskursijas, lekcijas, pulciņu nodarbības, muzejpedagoģiskās programmas, tematiski ģimeņu dienu un dzimšanas dienu pasākumi. Latvijas Dabas muzejā notiek dažādas dārzkopju izstādes un muzeja speciālistu veidotās tematiskās izstādes.

 

Ceturtdienās no 17.00 līdz 19.00 Latvijas Dabas muzeju var apmeklēt bez maksas!

 

Laipni lūdzam!


 

 
 
 
Ieeja ekspozīcijā
Pieaugušie
2,13 €
Skolēni(7 - 18g.v.)
0,71 €
Studenti un
Pensionāri

(uzrādot apliecību)
1,14 €
Ģimene
2 pieaugušīe+2 skolēni,
vai 1 pieaugušais+2 skolēni
(uzrādot apliecību)
-20%

Mainīgās izstādes par atsevišķu samaksu.
Darba laiki
Pirmdien
Otrdien
slēgts
Trešdien 10.00 - 17.00
Ceturtdien 10.00 - 19.00
Piektdien 10.00 - 17.00
Sestdien 10.00 - 17.00
Svētdien 10.00 - 17.00
Adrese: Latvijas Dabas muzejs
K. Barona iela 4, Rīga, LV -1050
Tālrunis: +371 67356023
fakss: +371 67356027
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
www.dabasmuzejs.gov.lv

Lietojot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Lasīt vairāk

Sapratu

 

Sīkdatņu izmantošana "www.ecotour.lv" vietnē.

 

Apmeklējot www.ecotour.lv, apmeklētājs dod savu piekrišanu sīkdatņu (cookies) saglabāšanai apmeklētāju datorā un to turpmākai izmantošanai ar nolūku informācijas aprites nodrošināšanai interneta vietņu apmeklējuma laikā un lai sniegtu apmeklētājam piemērotu saturu.

Sīkdatnes ir nelieli faili, kurus, katru reizi, kad apmeklētājs apmeklē interneta vietni, pārlūkprogramma saglabā apmeklētāja datorā tādā apmērā, kā norādīts apmeklētāja datora pārlūkprogrammas iestatījumos.

 

Google Analytics

Šajā mājaslapā tiek izmantota uzņēmuma „Google Inc”  programma „Google Analytics, kura izmanto teksta sīkdatnes , kas tiek glabātas Jūsu datorā un ļauj analizēt to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu. Šo sīkdatņu  radītā informācija par to, kā izmantojat šo interneta lapu,   tiek nosūtīta uz „Google” serveri ASV un tur saglabāta.  Jūsu IP adrese, pielietojot IP-anonimizāciju , tiek saīsināta Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas teritorijā un tikai izņēmuma gadījumos var tikt nodota apstrādei ASV atrodošos Google serveros. „Google” izmanto šo informāciju, lai izvērtētu to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu, lai interneta lapu uzturētājiem sagatavotu ziņojumus par aktivitātēm attiecīgajās interneta lapās un sniegtu citus ar interneta lapu un interneta izmantošanu saistītus pakalpojumus. “Google” nekādā gadījumā nesaistīs šeit saņemto IP adresi ar jebkuru citu informāciju, kura ir “Google” rīcībā. Tāpat „Google” nepieciešamības gadījumā šo informāciju sniedz trešajām personām, ja tas ir likumā noteikts vai ja trešās personas uzņēmuma „Google” uzdevumā veic šo datu apstrādi.

 

Papildus atteikuma iespējai  Jūs  varat tikt izslēgts no Google Analytics veiktās informācijas vākšanas, lejuplādējot un aktivizējot google Analytics pārlūkprogrammas opciju http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hj=de.

Tomēr "www.ecotour.lv” interneta vietnes pilnvērtīgai un ērtākai lietošanai iesakām izmantot sīkdatņu saglabāšanu.

 

Lai uzzinātu vairāk par sīkdatnēm, piemēram, sīkdatņu veidiem, lūdzam, apmeklēt: www.allaboutcookies.org