Minhauzena muzejs

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1

Muzejs, kas veltīts teikām, un nostāstiem apvītajai Hieronīmam Kārlim Frīdriham fon Minhauzena personai - vācu baronam, kas Duntē ir salaulājies un pavadījis nelielu daļu, jeb sešus gadus no savas piedzīvojumiem bagātās dzīves.

Minhauzena muzeja pirmais stāvs ir veltīts barona varoņdarbiem un piedzīvojumiem, savukārt otrajā stāvā ir izvietota vaska figūru izstāde. Šeit katrs interesents var nobildēties kopā ar kādu no slavenām un pazīstamām pagātnes vai tagadnes personām.

Bez Minhauzena muzeja ēkā izvietotās ekspozīcijas apskates ir arī iespējams noīrēt piknika vietas, izstaigāt garāko Eiropā apses koka laipu taku, kas ir 5.3 km gara un stiepjas līdz pat Baltijas jūras krastam. Bērniem ir iespēja izklaidēt sevi apmeklējot Latvijā lielāko koka atrakciju kuģi, kas ir 30 m gara un 4.5 m plata koka konstrukcija ar dažādiem slidkalniņiem, nobraucamajām caurulēm, šūpolēm un tiltiņiem.

Minhauzena muzejs ir lieliska atpūtas un izklaides vieta visai ģimenei. Šeit arī ir iespēja pieteikt ekskursijas jaunlaulātajiem, kā arī darba kolektīviem un citām izklaidi gribošām cilvēku grupām.

 

Laipni lūdzam Minhauzena muzejā uz citu realitāti!

Minhauzena cenrādis
Muzeja apmeklējums
Pieaugušie
4,00 €
Skolēni, senioriem 2,50 €
Gida pakalpojumi
Grupām 20,00 €
Ģimenēm
10,00 €
Meža taka
Pieaugušie 4,00 €
Skolēni, senioriem 2,50 €
Atrakciju kuģis
Visām vecumu grupām 2,00 €
Darba laiki

Vasaras sezonā
piektdiena, sestdiena, svētdiena
10.00 - 19.00
pirmdien, otrdien, trešdien, ceturtdien
10.00 - 18.00

Ziemas sezonā
 sesdien, svētdien
10:00 - 17:00

Adrese: Minhauzena muzejs
Duntes muiža, Salacgrīvas novads,
Latvija, LV - 4023
Tālr.: 64065633, 26576056
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
www.minhauzens.lv

Lietojot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Lasīt vairāk

Sapratu

 

Sīkdatņu izmantošana "www.ecotour.lv" vietnē.

 

Apmeklējot www.ecotour.lv, apmeklētājs dod savu piekrišanu sīkdatņu (cookies) saglabāšanai apmeklētāju datorā un to turpmākai izmantošanai ar nolūku informācijas aprites nodrošināšanai interneta vietņu apmeklējuma laikā un lai sniegtu apmeklētājam piemērotu saturu.

Sīkdatnes ir nelieli faili, kurus, katru reizi, kad apmeklētājs apmeklē interneta vietni, pārlūkprogramma saglabā apmeklētāja datorā tādā apmērā, kā norādīts apmeklētāja datora pārlūkprogrammas iestatījumos.

 

Google Analytics

Šajā mājaslapā tiek izmantota uzņēmuma „Google Inc”  programma „Google Analytics, kura izmanto teksta sīkdatnes , kas tiek glabātas Jūsu datorā un ļauj analizēt to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu. Šo sīkdatņu  radītā informācija par to, kā izmantojat šo interneta lapu,   tiek nosūtīta uz „Google” serveri ASV un tur saglabāta.  Jūsu IP adrese, pielietojot IP-anonimizāciju , tiek saīsināta Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas teritorijā un tikai izņēmuma gadījumos var tikt nodota apstrādei ASV atrodošos Google serveros. „Google” izmanto šo informāciju, lai izvērtētu to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu, lai interneta lapu uzturētājiem sagatavotu ziņojumus par aktivitātēm attiecīgajās interneta lapās un sniegtu citus ar interneta lapu un interneta izmantošanu saistītus pakalpojumus. “Google” nekādā gadījumā nesaistīs šeit saņemto IP adresi ar jebkuru citu informāciju, kura ir “Google” rīcībā. Tāpat „Google” nepieciešamības gadījumā šo informāciju sniedz trešajām personām, ja tas ir likumā noteikts vai ja trešās personas uzņēmuma „Google” uzdevumā veic šo datu apstrādi.

 

Papildus atteikuma iespējai  Jūs  varat tikt izslēgts no Google Analytics veiktās informācijas vākšanas, lejuplādējot un aktivizējot google Analytics pārlūkprogrammas opciju http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hj=de.

Tomēr "www.ecotour.lv” interneta vietnes pilnvērtīgai un ērtākai lietošanai iesakām izmantot sīkdatņu saglabāšanu.

 

Lai uzzinātu vairāk par sīkdatnēm, piemēram, sīkdatņu veidiem, lūdzam, apmeklēt: www.allaboutcookies.org