Līgatnes bunkurs

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1

75 km no Rīgas, 9 metrus dziļā pazemē atrodas bunkurs. Tas izbūvēts pagājušā gadsimta astoņdesmitajos gados un paredzēts izdzīvošanai atomkara apstākļos.

Pat Līgatnes rehabilitācijas centra darbinieki līdz 2003. gadam  nezināja, ka zem viņu darbavietas atrodas 2000 kvadrātmetru plaša, pietiekami mūsdienīga, slepena militāra būve. Līgatnes bunkurs ir aprīkots ar modernākajām 80 gadu sakaru ierīcēm, gaisa filtriem, ūdens apgādes sistēmu un citu nepieciešamo, lai nodrošinātu tā iemītnieku dzīvošanu vairāku mēnešu garumā.

Pašlaik Līgatnes bunkurs ir pārtapis par interesantu un apmeklēšanas vērtu objektu, kura ekspozīcijā apskatāmas stratēģiskās kartes, ar situācijas plānojumu pēc Latvijas hidroelektrostaciju dambju sabrukšanas. Autonomu dīzeļdzinēju elektrostaciju, kondicionēšanas un gaisa attīrīšanas iekārtas, ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas, kas darbojas identiski zemūdeņu analogiem un daudz ko citu.

Pēc oriģinālās gaisotnes un ekspozīcijas aplūkošanas, Līgatnes bunkurā ir iespējams baudīt pusdienas astoņdesmito gadu stilā bunkura ēdnīcā, kas ļaus izjust tā laika gaisotni visā tās pilnībā. Šeit arī ir iespēja piedalīties Realitātes spēlē „Objekts X”, iejūtoties slepenā aģenta lomā un glābt dzimteni no katastrofas.

 

Pieteikšanās apmeklējumam "Līgatnes bunkurā"

sirpis Individuālā ekskursija
sirpis Grupu ekskursija
sirpis Pasākumu rīkošana bunkurā

 

 
 
 
Cik maksā uzzināt noslēpumu
Sestdienā, svētdienā ar gidu 12:00, 14:00
Personai
(iekļauta maltīte)
6,76 €
Ekskursijas individuālā laikā
(10 personas un vairāk)
5,00 €/personai

Ekskursijas individuālā laikā
(10 personas un vairāk)

pēc 18:00

6,76 €/personai

Ekskursijas individuālā laikā
(ja grupa mazāka par 10 personām)
50,00
Ekskursijas individuālā laikā
(ja grupa mazāka par 10 personām)

pēc 18:00
67,60
Maltīte ēdnīcā
(ekskursijas laikā grupai ne mažākai par 10 personām)
no 3,00
Grupu spēles
11,00 /personai
Adrese: Līgatnes bunkurs
Skaļupes, Līgatne, Līgatnes novads, Latvija
Tālr.: +371 64161915, +371 26467747
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
www.bunkurs.lv

Lietojot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Lasīt vairāk

Sapratu

 

Sīkdatņu izmantošana "www.ecotour.lv" vietnē.

 

Apmeklējot www.ecotour.lv, apmeklētājs dod savu piekrišanu sīkdatņu (cookies) saglabāšanai apmeklētāju datorā un to turpmākai izmantošanai ar nolūku informācijas aprites nodrošināšanai interneta vietņu apmeklējuma laikā un lai sniegtu apmeklētājam piemērotu saturu.

Sīkdatnes ir nelieli faili, kurus, katru reizi, kad apmeklētājs apmeklē interneta vietni, pārlūkprogramma saglabā apmeklētāja datorā tādā apmērā, kā norādīts apmeklētāja datora pārlūkprogrammas iestatījumos.

 

Google Analytics

Šajā mājaslapā tiek izmantota uzņēmuma „Google Inc”  programma „Google Analytics, kura izmanto teksta sīkdatnes , kas tiek glabātas Jūsu datorā un ļauj analizēt to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu. Šo sīkdatņu  radītā informācija par to, kā izmantojat šo interneta lapu,   tiek nosūtīta uz „Google” serveri ASV un tur saglabāta.  Jūsu IP adrese, pielietojot IP-anonimizāciju , tiek saīsināta Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas teritorijā un tikai izņēmuma gadījumos var tikt nodota apstrādei ASV atrodošos Google serveros. „Google” izmanto šo informāciju, lai izvērtētu to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu, lai interneta lapu uzturētājiem sagatavotu ziņojumus par aktivitātēm attiecīgajās interneta lapās un sniegtu citus ar interneta lapu un interneta izmantošanu saistītus pakalpojumus. “Google” nekādā gadījumā nesaistīs šeit saņemto IP adresi ar jebkuru citu informāciju, kura ir “Google” rīcībā. Tāpat „Google” nepieciešamības gadījumā šo informāciju sniedz trešajām personām, ja tas ir likumā noteikts vai ja trešās personas uzņēmuma „Google” uzdevumā veic šo datu apstrādi.

 

Papildus atteikuma iespējai  Jūs  varat tikt izslēgts no Google Analytics veiktās informācijas vākšanas, lejuplādējot un aktivizējot google Analytics pārlūkprogrammas opciju http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hj=de.

Tomēr "www.ecotour.lv” interneta vietnes pilnvērtīgai un ērtākai lietošanai iesakām izmantot sīkdatņu saglabāšanu.

 

Lai uzzinātu vairāk par sīkdatnēm, piemēram, sīkdatņu veidiem, lūdzam, apmeklēt: www.allaboutcookies.org