Aerodium vēja tunelis

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1

Latvija ir viena no retajām valstīm, kurā cilvēks atrazdamies tepat uz zemes var izbaudīt izjūtas, kuras parasti sniedz vienīgi lēciens ar izpletni. Tā ir brīvā lidojuma sajūta, ko iegūt var pateicoties Aerodium vertikālajam vēja tunelim.

Pirmais šāda veida tunelis tika uzbūvēts 1979. gadā Kanādā. Kopš tā laika tehnoloģija ir nemitīgi attīstīta un pilnveidota.

Plašākai publikai tuneļu sniegtās iespējas tika demonstrētas 2006. gada Turīnas olimpiskajās spēlēs. Liela popularitāte bija vēja tunelim World Expo 2010 izstādē Šanhajā, Ķīnā, kur tas bija izvietots Latvijas paviljona ietvaros.

Lai lidotu Aerodium vēja tunelī Siguldā, nav jābūt speciāli sagatavotam.


Ko un kā darīt pirms lidojuma izstāstīs pieredzējuši instruktori, kas arī lidojuma laikā rūpīgi Jūs uzmanīs un palīdzēs.


Lidošanai nepieciešamā aprīkojuma noma ir iekļauta pakalpojuma cenā.
Lidojuma minimālais laiks ir 2 minūtes.
Iesācējam 4 minūtes būs pilnīgi pietiekami, bet sportiskiem cilvēkiem ieteicamais lidojuma laiks ir 6 minūtes.

Lai pieteiktos lidojumam spied uz podziņu

pasutit

vai zvani +371 28384400.

 

 
 
 
Lidojumi
Laiks
Darba diena Brīvdiena,
svētkudiena

2 min.
28,00
32,00
4 min. 48,00
56,00
6 min. 68,00 80,00
8 min. 88,00
104,00
10 min.
108,00
128,00
Papildus minūte 10,00
12,00
Pilna cenu lapa šeit
Darba laiki
Katru dienu

12.00 - 20.00

Adrese: Rīgas - Pleskavas šosejas 47. kilometrs, Latvija
Tālr.: 28384400
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
www.aerodium.lv

Lietojot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Lasīt vairāk

Sapratu

 

Sīkdatņu izmantošana "www.ecotour.lv" vietnē.

 

Apmeklējot www.ecotour.lv, apmeklētājs dod savu piekrišanu sīkdatņu (cookies) saglabāšanai apmeklētāju datorā un to turpmākai izmantošanai ar nolūku informācijas aprites nodrošināšanai interneta vietņu apmeklējuma laikā un lai sniegtu apmeklētājam piemērotu saturu.

Sīkdatnes ir nelieli faili, kurus, katru reizi, kad apmeklētājs apmeklē interneta vietni, pārlūkprogramma saglabā apmeklētāja datorā tādā apmērā, kā norādīts apmeklētāja datora pārlūkprogrammas iestatījumos.

 

Google Analytics

Šajā mājaslapā tiek izmantota uzņēmuma „Google Inc”  programma „Google Analytics, kura izmanto teksta sīkdatnes , kas tiek glabātas Jūsu datorā un ļauj analizēt to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu. Šo sīkdatņu  radītā informācija par to, kā izmantojat šo interneta lapu,   tiek nosūtīta uz „Google” serveri ASV un tur saglabāta.  Jūsu IP adrese, pielietojot IP-anonimizāciju , tiek saīsināta Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas teritorijā un tikai izņēmuma gadījumos var tikt nodota apstrādei ASV atrodošos Google serveros. „Google” izmanto šo informāciju, lai izvērtētu to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu, lai interneta lapu uzturētājiem sagatavotu ziņojumus par aktivitātēm attiecīgajās interneta lapās un sniegtu citus ar interneta lapu un interneta izmantošanu saistītus pakalpojumus. “Google” nekādā gadījumā nesaistīs šeit saņemto IP adresi ar jebkuru citu informāciju, kura ir “Google” rīcībā. Tāpat „Google” nepieciešamības gadījumā šo informāciju sniedz trešajām personām, ja tas ir likumā noteikts vai ja trešās personas uzņēmuma „Google” uzdevumā veic šo datu apstrādi.

 

Papildus atteikuma iespējai  Jūs  varat tikt izslēgts no Google Analytics veiktās informācijas vākšanas, lejuplādējot un aktivizējot google Analytics pārlūkprogrammas opciju http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hj=de.

Tomēr "www.ecotour.lv” interneta vietnes pilnvērtīgai un ērtākai lietošanai iesakām izmantot sīkdatņu saglabāšanu.

 

Lai uzzinātu vairāk par sīkdatnēm, piemēram, sīkdatņu veidiem, lūdzam, apmeklēt: www.allaboutcookies.org