Minhauzena muzejs

Minhauzena muzejs   63.5 km līdz Rīgai
Muzejs - pasaka, kas ir īstenība, tikai mazliet savādāka.
Ideāla vieta atpūtai ar visu ģimeni
T.: +371 64065633, +371 26576056

Lasīt tālāk...

Līgatnes bunkurs

Ligatnes bunkurs

  75 km līdz Rīgai
9 m līdz virszemei, platība 2000 m2
Līgatnes bunkurs ir labi saglabājies slepens PSRS militārs objekts. Ar autentisku atmosfēru, Ļeņina krūšu tēlu, dīzeļģenerātoriem un citiem tā laika atribūtiem!
T.: +371 64161915, +371 26467747

Lasīt tālāk...

Karostas Cietums

Karostas cietums

  216 km līdz Rīgai
Uzcelts 1900., kā cietums izmantots līdz 1997. gadam.
Viena no drūmākajām un spokiem bagātākajām celtnēm austrumeiropā

T.: +371 26369470

Lasīt tālāk...

Aerodium vēja tunelis

Aerodium veja tunelis   47 km līdz Rīgai
Vienīgais Baltijā vertikālais vēja tunelis.
Vieta, kur cilvēkam ir iepsēja piepildīt savu seno sapni - pacelties spārnos un kļūt par putnu...

T.: +371 28384400

Lasīt tālāk...

Lietojot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Lasīt vairāk

Sapratu

 

Sīkdatņu izmantošana "www.ecotour.lv" vietnē.

 

Apmeklējot www.ecotour.lv, apmeklētājs dod savu piekrišanu sīkdatņu (cookies) saglabāšanai apmeklētāju datorā un to turpmākai izmantošanai ar nolūku informācijas aprites nodrošināšanai interneta vietņu apmeklējuma laikā un lai sniegtu apmeklētājam piemērotu saturu.

Sīkdatnes ir nelieli faili, kurus, katru reizi, kad apmeklētājs apmeklē interneta vietni, pārlūkprogramma saglabā apmeklētāja datorā tādā apmērā, kā norādīts apmeklētāja datora pārlūkprogrammas iestatījumos.

 

Google Analytics

Šajā mājaslapā tiek izmantota uzņēmuma „Google Inc”  programma „Google Analytics, kura izmanto teksta sīkdatnes , kas tiek glabātas Jūsu datorā un ļauj analizēt to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu. Šo sīkdatņu  radītā informācija par to, kā izmantojat šo interneta lapu,   tiek nosūtīta uz „Google” serveri ASV un tur saglabāta.  Jūsu IP adrese, pielietojot IP-anonimizāciju , tiek saīsināta Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas teritorijā un tikai izņēmuma gadījumos var tikt nodota apstrādei ASV atrodošos Google serveros. „Google” izmanto šo informāciju, lai izvērtētu to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu, lai interneta lapu uzturētājiem sagatavotu ziņojumus par aktivitātēm attiecīgajās interneta lapās un sniegtu citus ar interneta lapu un interneta izmantošanu saistītus pakalpojumus. “Google” nekādā gadījumā nesaistīs šeit saņemto IP adresi ar jebkuru citu informāciju, kura ir “Google” rīcībā. Tāpat „Google” nepieciešamības gadījumā šo informāciju sniedz trešajām personām, ja tas ir likumā noteikts vai ja trešās personas uzņēmuma „Google” uzdevumā veic šo datu apstrādi.

 

Papildus atteikuma iespējai  Jūs  varat tikt izslēgts no Google Analytics veiktās informācijas vākšanas, lejuplādējot un aktivizējot google Analytics pārlūkprogrammas opciju http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hj=de.

Tomēr "www.ecotour.lv” interneta vietnes pilnvērtīgai un ērtākai lietošanai iesakām izmantot sīkdatņu saglabāšanu.

 

Lai uzzinātu vairāk par sīkdatnēm, piemēram, sīkdatņu veidiem, lūdzam, apmeklēt: www.allaboutcookies.org