Skrīveru dendroloģiskais parks

  " Skrīveru dendroloģiskais parks "   " Skrīveru dendroloģiskais parks "   " Skrīveru dendroloģiskais parks "   " Skrīveru dendroloģiskais parks "   " Skrīveru dendroloģiskais parks "

Skrīveru dendroloģiskais parks dibināts 1891. gadā pateicoties baronam Maksimilianam fon Siversam. Tā platība ir 17ha, bet kopā ar audzēm aizņem 389ha kopplatību. Tā kā parks bija baltvācu baronu vizītkarte, tā izveidošanā savu ieguldījumu devuši V.Engelharts un F.Lode, kas bija tā laika pazīstami arhitekti.
Parka centrā atradās liela divstāvu pils, kuru diemžēl 1905. gada revolucionāri nodedzināja. Pāri palikušas ir tikai ieejas kāpnes, torņa pamatnes fragments, kāršu galdiņš un strūklaka, kuras darbības nodrošināšanai bija speciāli izrakta ūdenstilpne – Kalna muižas ezeriņš.
Parks veidots ainavu jeb Angļu stilā, divās terasēs, kas sadalītas 20 ziemeļu puslodes floristiskajos apgabalos, kur 20. apgabalu aizņem tikai Latvijas flora.

Skrīveru dendroloģiskajā parkā aug 372 dažādas koku un krūmu sugas, no kurām 30 ir pasaulē reti sastopamas, (pirms Pirmā pasaules kara gan šeit bija sastopamas kopumā 679 augu sugu un pus sugu) kas ir par iemeslu tam, ka katru gadu šeit ierodas dendrologu delegācijas no dažādām pasaules valstīm.


Ieeja
Bezmaksas
Parkā aug ap 30 sugām, kas ir retas visā pasaulē
Adrese: Skrīveru novads, Skrīveru pagasts

Lietojot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Lasīt vairāk

Sapratu

 

Sīkdatņu izmantošana "www.ecotour.lv" vietnē.

 

Apmeklējot www.ecotour.lv, apmeklētājs dod savu piekrišanu sīkdatņu (cookies) saglabāšanai apmeklētāju datorā un to turpmākai izmantošanai ar nolūku informācijas aprites nodrošināšanai interneta vietņu apmeklējuma laikā un lai sniegtu apmeklētājam piemērotu saturu.

Sīkdatnes ir nelieli faili, kurus, katru reizi, kad apmeklētājs apmeklē interneta vietni, pārlūkprogramma saglabā apmeklētāja datorā tādā apmērā, kā norādīts apmeklētāja datora pārlūkprogrammas iestatījumos.

 

Google Analytics

Šajā mājaslapā tiek izmantota uzņēmuma „Google Inc”  programma „Google Analytics, kura izmanto teksta sīkdatnes , kas tiek glabātas Jūsu datorā un ļauj analizēt to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu. Šo sīkdatņu  radītā informācija par to, kā izmantojat šo interneta lapu,   tiek nosūtīta uz „Google” serveri ASV un tur saglabāta.  Jūsu IP adrese, pielietojot IP-anonimizāciju , tiek saīsināta Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas teritorijā un tikai izņēmuma gadījumos var tikt nodota apstrādei ASV atrodošos Google serveros. „Google” izmanto šo informāciju, lai izvērtētu to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu, lai interneta lapu uzturētājiem sagatavotu ziņojumus par aktivitātēm attiecīgajās interneta lapās un sniegtu citus ar interneta lapu un interneta izmantošanu saistītus pakalpojumus. “Google” nekādā gadījumā nesaistīs šeit saņemto IP adresi ar jebkuru citu informāciju, kura ir “Google” rīcībā. Tāpat „Google” nepieciešamības gadījumā šo informāciju sniedz trešajām personām, ja tas ir likumā noteikts vai ja trešās personas uzņēmuma „Google” uzdevumā veic šo datu apstrādi.

 

Papildus atteikuma iespējai  Jūs  varat tikt izslēgts no Google Analytics veiktās informācijas vākšanas, lejuplādējot un aktivizējot google Analytics pārlūkprogrammas opciju http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hj=de.

Tomēr "www.ecotour.lv” interneta vietnes pilnvērtīgai un ērtākai lietošanai iesakām izmantot sīkdatņu saglabāšanu.

 

Lai uzzinātu vairāk par sīkdatnēm, piemēram, sīkdatņu veidiem, lūdzam, apmeklēt: www.allaboutcookies.org