Zirgu izjādes "Armanda Lauku Jātnieku klubs"

Armanda lauku jatnieku klubs   22.4 km līdz Rīgai
Dibināts 1998. gadā
Jāšanas apmācība, bērnu vizināšana, braukšana pajūgā, izjādes, pārgājieni zirga mugurā
Tālrunis: +371 29275134
mt_gallery: " Armanda Lauku Jātnieku klubs "

Armanda Lauku Jātnieku Kluba veidošana uzsākta 1998. gadā. Pa šo laiku klubā jāšanas iemaņas ieguvuši simtiem interesentu, gan pieaugušo, gan bērnu, no kuriem liela daļa kļuvuši par patstāvīgiem kluba apmeklētājiem.

Pēdējos gados Armanda Lauku Jātnieku klubs specializējas Natural Horsemanship – saudzīgas cilvēka un zirga attiecības, kas balstītās uz zirga komunikācijas paradumu, ķermeņa valodas un psiholoģijas izpratni. Pasaulē šis virziens ir ļoti populārs un to praktizē neskaitāmās zirgu skolās.

Kluba mērķis ir sniegt patīkamu emociju kopumu katram viesim, kā arī brīnišķīgu iespēju veselīgi pavadīt savu brīvo laiku.
Par drošību izjādēs rūpējas pieredzējuši instruktori, kuri nemitīgi papildina savas zināšanas kursos, kā arī pie licenzētiem ārzemju speciālistiem.

 

 

 

Laipni lūdzam uz zirgu izjādēm Armanda Lauku Jātnieku klubā!Pakalpojumu cenas
Bērnu vizināšana
1 aplis 1.41 €
Vizināšanas pajūgā 30 min. 14.11 €
Izjāde pa laukumu 1 h 14.11 €
Izjāde pa apvidu 1 h 14.11 €
Individuāla apmācība 1 h 21.17 €
Pilnu cenu lapu skatīt šeit
Darba laiki
10:00 - 20:00
brīvdiena - ceturtdiena

Tālrunis: +371 29275134

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

www.zirgi.lv

{multithumb}

Golfa laukums "Avoti"

Golfa klubs Avoti 112 km līdz Rīgai
Atpūtas komplekss "Avoti",
Valmieras pagasts, Burtnieku novads,
Telefons : +371 29499342

Iemācies golfu un iegūsti Zaļo karti tikai par 169.35 EUR (120 Ls)!

Lasīt tālāk ...

Lietojot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Lasīt vairāk

Sapratu

 

Sīkdatņu izmantošana "www.ecotour.lv" vietnē.

 

Apmeklējot www.ecotour.lv, apmeklētājs dod savu piekrišanu sīkdatņu (cookies) saglabāšanai apmeklētāju datorā un to turpmākai izmantošanai ar nolūku informācijas aprites nodrošināšanai interneta vietņu apmeklējuma laikā un lai sniegtu apmeklētājam piemērotu saturu.

Sīkdatnes ir nelieli faili, kurus, katru reizi, kad apmeklētājs apmeklē interneta vietni, pārlūkprogramma saglabā apmeklētāja datorā tādā apmērā, kā norādīts apmeklētāja datora pārlūkprogrammas iestatījumos.

 

Google Analytics

Šajā mājaslapā tiek izmantota uzņēmuma „Google Inc”  programma „Google Analytics, kura izmanto teksta sīkdatnes , kas tiek glabātas Jūsu datorā un ļauj analizēt to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu. Šo sīkdatņu  radītā informācija par to, kā izmantojat šo interneta lapu,   tiek nosūtīta uz „Google” serveri ASV un tur saglabāta.  Jūsu IP adrese, pielietojot IP-anonimizāciju , tiek saīsināta Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas teritorijā un tikai izņēmuma gadījumos var tikt nodota apstrādei ASV atrodošos Google serveros. „Google” izmanto šo informāciju, lai izvērtētu to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu, lai interneta lapu uzturētājiem sagatavotu ziņojumus par aktivitātēm attiecīgajās interneta lapās un sniegtu citus ar interneta lapu un interneta izmantošanu saistītus pakalpojumus. “Google” nekādā gadījumā nesaistīs šeit saņemto IP adresi ar jebkuru citu informāciju, kura ir “Google” rīcībā. Tāpat „Google” nepieciešamības gadījumā šo informāciju sniedz trešajām personām, ja tas ir likumā noteikts vai ja trešās personas uzņēmuma „Google” uzdevumā veic šo datu apstrādi.

 

Papildus atteikuma iespējai  Jūs  varat tikt izslēgts no Google Analytics veiktās informācijas vākšanas, lejuplādējot un aktivizējot google Analytics pārlūkprogrammas opciju http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hj=de.

Tomēr "www.ecotour.lv” interneta vietnes pilnvērtīgai un ērtākai lietošanai iesakām izmantot sīkdatņu saglabāšanu.

 

Lai uzzinātu vairāk par sīkdatnēm, piemēram, sīkdatņu veidiem, lūdzam, apmeklēt: www.allaboutcookies.org