Sventes dabas parks

"Sventes dabas parks" "Sventes dabas parks" "Sventes dabas parks" "Sventes dabas parks" "Sventes dabas parks"

Sventes dabas parks dibināts 1977. gadā, ar kopējo platību 23.5 kvadrātkilometri. Atrodas Daugavpils novada Medumu, Sventes, Kalkūnes un Šēderes pagastos.

Dabas parka reljefs ir ļoti paugurains ar lielām augstumu starpībām. Tā Ērgļu kalns ir 220 m augsts, vai Sventes ezers, kas ir 137 metrus virs jūras līmeņa.

Bez minētā augstuma, Sventes ezers vēl ir interesants ar salām:

Višņu sala (1.7 ha),

Linarta sala (0.6 ha),

Sļapkinas sala (0.5 ha)

un neliela saliņa ar platību 0.06 ha.

Ezera vidējais dziļums ir 7.8 m, bet dziļākā vieta 38 m.

Sventes ezers ierindojas 10 Latvijas dziļāko ezeru sarakstā.

Šeit ligzdo vairāk aizsargājami putni: lielais ķīris, lielais un mazais dumpis, kā arī citas retu putnu sugas.

Sventes ezers pēc statusa ir publiskā ūdens krātuve. Tā apsaimniekošana nodota nomniekam, kas organizē šeit licencētu makšķerēšanu gan no krasta, gan laivām, kā arī licencētas zemūdens medības.

Vairāk informācijas šeit

 
OZOLLAP
Aizsargājama dabas teritorija
Adrese: Daugavpils novada Medumu, Sventes, Kalkūnes un Šēderes pagastā

Lietojot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Lasīt vairāk

Sapratu

 

Sīkdatņu izmantošana "www.ecotour.lv" vietnē.

 

Apmeklējot www.ecotour.lv, apmeklētājs dod savu piekrišanu sīkdatņu (cookies) saglabāšanai apmeklētāju datorā un to turpmākai izmantošanai ar nolūku informācijas aprites nodrošināšanai interneta vietņu apmeklējuma laikā un lai sniegtu apmeklētājam piemērotu saturu.

Sīkdatnes ir nelieli faili, kurus, katru reizi, kad apmeklētājs apmeklē interneta vietni, pārlūkprogramma saglabā apmeklētāja datorā tādā apmērā, kā norādīts apmeklētāja datora pārlūkprogrammas iestatījumos.

 

Google Analytics

Šajā mājaslapā tiek izmantota uzņēmuma „Google Inc”  programma „Google Analytics, kura izmanto teksta sīkdatnes , kas tiek glabātas Jūsu datorā un ļauj analizēt to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu. Šo sīkdatņu  radītā informācija par to, kā izmantojat šo interneta lapu,   tiek nosūtīta uz „Google” serveri ASV un tur saglabāta.  Jūsu IP adrese, pielietojot IP-anonimizāciju , tiek saīsināta Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas teritorijā un tikai izņēmuma gadījumos var tikt nodota apstrādei ASV atrodošos Google serveros. „Google” izmanto šo informāciju, lai izvērtētu to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu, lai interneta lapu uzturētājiem sagatavotu ziņojumus par aktivitātēm attiecīgajās interneta lapās un sniegtu citus ar interneta lapu un interneta izmantošanu saistītus pakalpojumus. “Google” nekādā gadījumā nesaistīs šeit saņemto IP adresi ar jebkuru citu informāciju, kura ir “Google” rīcībā. Tāpat „Google” nepieciešamības gadījumā šo informāciju sniedz trešajām personām, ja tas ir likumā noteikts vai ja trešās personas uzņēmuma „Google” uzdevumā veic šo datu apstrādi.

 

Papildus atteikuma iespējai  Jūs  varat tikt izslēgts no Google Analytics veiktās informācijas vākšanas, lejuplādējot un aktivizējot google Analytics pārlūkprogrammas opciju http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hj=de.

Tomēr "www.ecotour.lv” interneta vietnes pilnvērtīgai un ērtākai lietošanai iesakām izmantot sīkdatņu saglabāšanu.

 

Lai uzzinātu vairāk par sīkdatnēm, piemēram, sīkdatņu veidiem, lūdzam, apmeklēt: www.allaboutcookies.org