Zirgu izjādes "Adventure Ride"

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1

Adventure Ride - savādāka tūrisma kompānija, kas piedāvā īstu piedzīvojumu - Baltijas apceļošanu zirga mugurā.
Nebijis piedzīvojums - vairāku dienu pārgājiens pa maršrutiem, kas vijas gar jūru un kāpām, cauri mežiem un pļavām, pāri upītēm un strautiem.
Tā ir iespēja iepazīt Baltijas skaisto dabu jaunā un videi draudzīgā veidā - zirga mugurā, aizbēgot no ikdienas steigas un stressa, prom no tradicionālajām tūristu takām.

Adventure Ride komandā strādā profesionāli tūrisma speciālisti, zirgkopības profesionāļi, jāšanas instruktori un gidi, kas katram palīdzēs izveidot ideālo maršrutu neaizmirstamam piedzīvojumam.

Apmeklējiet AdventureRide zirgu stalli un pievienojoties īsajās izjādēs 1 līdz 5 stundu vietējos maršrutos Ādažu novadā Alderos.


 

 
 
 

 

Biežāk pieprasīto pakalpojumu cenas
Bērnu vizināšana
1 aplis 2.82 €
Vizināšanas pajūgā 1 h 28.22 €
Izjāde pa laukumu 1 h 14.11 €
Izjāde pa apvidu 1 h 14.11 €
Individuāla apmācība 1 h 14.11 €
Vairāku dienu izjādes 57-142 €+transports
Pilnu cenu lapu skatīt šeit
Darba laiki
9:00 - 20:00
Adventure Ride SIA
Kanāla iela 10, Rīga, Latvija, LV-1024 Stallis: Pērle 1, Alderi, LV-2164
Tālrunis: +371 28623000, +371 29269559
Fakss: 6 7545 341
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. www.adventureride.eu

Lietojot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Lasīt vairāk

Sapratu

 

Sīkdatņu izmantošana "www.ecotour.lv" vietnē.

 

Apmeklējot www.ecotour.lv, apmeklētājs dod savu piekrišanu sīkdatņu (cookies) saglabāšanai apmeklētāju datorā un to turpmākai izmantošanai ar nolūku informācijas aprites nodrošināšanai interneta vietņu apmeklējuma laikā un lai sniegtu apmeklētājam piemērotu saturu.

Sīkdatnes ir nelieli faili, kurus, katru reizi, kad apmeklētājs apmeklē interneta vietni, pārlūkprogramma saglabā apmeklētāja datorā tādā apmērā, kā norādīts apmeklētāja datora pārlūkprogrammas iestatījumos.

 

Google Analytics

Šajā mājaslapā tiek izmantota uzņēmuma „Google Inc”  programma „Google Analytics, kura izmanto teksta sīkdatnes , kas tiek glabātas Jūsu datorā un ļauj analizēt to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu. Šo sīkdatņu  radītā informācija par to, kā izmantojat šo interneta lapu,   tiek nosūtīta uz „Google” serveri ASV un tur saglabāta.  Jūsu IP adrese, pielietojot IP-anonimizāciju , tiek saīsināta Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas teritorijā un tikai izņēmuma gadījumos var tikt nodota apstrādei ASV atrodošos Google serveros. „Google” izmanto šo informāciju, lai izvērtētu to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu, lai interneta lapu uzturētājiem sagatavotu ziņojumus par aktivitātēm attiecīgajās interneta lapās un sniegtu citus ar interneta lapu un interneta izmantošanu saistītus pakalpojumus. “Google” nekādā gadījumā nesaistīs šeit saņemto IP adresi ar jebkuru citu informāciju, kura ir “Google” rīcībā. Tāpat „Google” nepieciešamības gadījumā šo informāciju sniedz trešajām personām, ja tas ir likumā noteikts vai ja trešās personas uzņēmuma „Google” uzdevumā veic šo datu apstrādi.

 

Papildus atteikuma iespējai  Jūs  varat tikt izslēgts no Google Analytics veiktās informācijas vākšanas, lejuplādējot un aktivizējot google Analytics pārlūkprogrammas opciju http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hj=de.

Tomēr "www.ecotour.lv” interneta vietnes pilnvērtīgai un ērtākai lietošanai iesakām izmantot sīkdatņu saglabāšanu.

 

Lai uzzinātu vairāk par sīkdatnēm, piemēram, sīkdatņu veidiem, lūdzam, apmeklēt: www.allaboutcookies.org