Golfa laukums "Avoti"

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1

Atpūtas kompleksa "Avoti" golfa laukums tika atklāts 2007. gadā kā 3 bedrīšu laukums. 2010. gadā tika paplašināts par 6 bedrīšu laukumu, bet nākotnē plānots to palielināt līdz 9 bedrīšu laukumam.

Pašlaik golfa laukuma „Avoti” garums ir 1260 m, un tajā izvietoti četri dīķi un desmit smilšu bunkuri. Aprīkots ar driving range ( 250m, 6 izsitiena vietas ), golfa inventāra veikalu, inventāra nomu. Ir iespēja iegādāties atspirdzinošus dzērienus un uzkodas.

Tiem, kas vēl nemāk, bet grib iemācīties šo aristokrātisko spēli, šeit ir brīnišķīga iespēja to izdarīt. Golfa laukumā „Avoti” profesionāla trenera Valda Liepiņa vadībā izejot intensīvo apmācību kursu un nokārtojot „zaļās karteseksāmenu, iegūsiet iespēju spēlēt golfu jebkurā pasaules golfa laukumā.
Vairāk informācijas šeit


 

 

 

 

 

 

 

 

Laipni lūdzam Golfa Laukumā "Avoti"!


 

 
 
 
Spēles cena
Green fee
Viens aplis (6 bedrītes)
8.47 €
Visa diena ( neierobežota spēle laukumā, + 1 spainītis ar treniņlaukuma bumbām) 14.00 €
Inventāra noma
Viena nūja 1.41 €
4 nūju komplekts 4.23 €
8 nūju komplekts 8.47 €
14 nūju komplekts 14.00
Apmācība
Apmācība iesācējiem
7.00 €
Intensīvais 4 nodarbību kurss + Zaļā Karte
169.35 €
Vairāk cenu šeit
Darba laiki
Gaidam pavasri
Adrese:
Atpūtas komplekss "Avoti", Valmieras pagasts, Burtnieku novads, LV 4219
Telefons : +371 29499342
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

www.avoti.com

Lietojot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Lasīt vairāk

Sapratu

 

Sīkdatņu izmantošana "www.ecotour.lv" vietnē.

 

Apmeklējot www.ecotour.lv, apmeklētājs dod savu piekrišanu sīkdatņu (cookies) saglabāšanai apmeklētāju datorā un to turpmākai izmantošanai ar nolūku informācijas aprites nodrošināšanai interneta vietņu apmeklējuma laikā un lai sniegtu apmeklētājam piemērotu saturu.

Sīkdatnes ir nelieli faili, kurus, katru reizi, kad apmeklētājs apmeklē interneta vietni, pārlūkprogramma saglabā apmeklētāja datorā tādā apmērā, kā norādīts apmeklētāja datora pārlūkprogrammas iestatījumos.

 

Google Analytics

Šajā mājaslapā tiek izmantota uzņēmuma „Google Inc”  programma „Google Analytics, kura izmanto teksta sīkdatnes , kas tiek glabātas Jūsu datorā un ļauj analizēt to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu. Šo sīkdatņu  radītā informācija par to, kā izmantojat šo interneta lapu,   tiek nosūtīta uz „Google” serveri ASV un tur saglabāta.  Jūsu IP adrese, pielietojot IP-anonimizāciju , tiek saīsināta Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas teritorijā un tikai izņēmuma gadījumos var tikt nodota apstrādei ASV atrodošos Google serveros. „Google” izmanto šo informāciju, lai izvērtētu to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu, lai interneta lapu uzturētājiem sagatavotu ziņojumus par aktivitātēm attiecīgajās interneta lapās un sniegtu citus ar interneta lapu un interneta izmantošanu saistītus pakalpojumus. “Google” nekādā gadījumā nesaistīs šeit saņemto IP adresi ar jebkuru citu informāciju, kura ir “Google” rīcībā. Tāpat „Google” nepieciešamības gadījumā šo informāciju sniedz trešajām personām, ja tas ir likumā noteikts vai ja trešās personas uzņēmuma „Google” uzdevumā veic šo datu apstrādi.

 

Papildus atteikuma iespējai  Jūs  varat tikt izslēgts no Google Analytics veiktās informācijas vākšanas, lejuplādējot un aktivizējot google Analytics pārlūkprogrammas opciju http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hj=de.

Tomēr "www.ecotour.lv” interneta vietnes pilnvērtīgai un ērtākai lietošanai iesakām izmantot sīkdatņu saglabāšanu.

 

Lai uzzinātu vairāk par sīkdatnēm, piemēram, sīkdatņu veidiem, lūdzam, apmeklēt: www.allaboutcookies.org